Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 мај 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
Vrijeme je da sami nađete listu koja traje i uglavnom su liste sa više konekcija.Nije potreban nikakav dodatni software niti naročito predznanje.Metodu koristim još od 2019.g.;)Koga zanima neka se javi u inbox.
Автоматски споено мислење:

Uskoro ide za sve zainteresirane traženo objašnjenje vremenski sam u stisci ,naravno preko inbox.
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
563
Поени од реакции
1.354
Vrijeme je da sami nađete listu koja traje i uglavnom su liste sa više konekcija.Nije potreban nikakav dodatni software niti naročito predznanje.Metodu koristim još od 2019.g.;)Koga zanima neka se javi u inbox.
Автоматски споено мислење:

Uskoro ide za sve zainteresirane traženo objašnjenje vremenski sam u stisci ,naravno preko inbox.
A mislis,ako je samo preko inbox,da to nece osvanut na telegramu ili nekim drugim SM:P
Ako je,kao sto kazes,uspjesna"metoda" od 2019,onda sam sebi pucas u koljeno...A,ako su neke druge namjere,onda nek svako odluci za sebe:)
 
Член од
16 март 2023
Мислења
10
Поени од реакции
3
Vrijeme je da sami nađete listu koja traje i uglavnom su liste sa više konekcija.Nije potreban nikakav dodatni software niti naročito predznanje.Metodu koristim još od 2019.g.;)Koga zanima neka se javi u inbox.
Автоматски споено мислење:

Uskoro ide za sve zainteresirane traženo objašnjenje vremenski sam u stisci ,naravno preko inbox.
jel moze neki skener imam ovaj salezi nista nemogu da nadjem ili neke nove combo liste
 
Член од
12 мај 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
Sada nastaje problem kome poslati, svima ne mogu ima vas previše sigurno će završiti gdje ne treba ka i što sami pišete,šta predlažete može li ko da bude tu pametan?
 
Член од
16 март 2023
Мислења
10
Поени од реакции
3
Koji skener imaš tačno, Sale ima najbolje i najjednostavnije skenere, naravno da neki ne rade,IPTV se menja iz dana u dan,.Kladim se da nisi u pravu da Saletov skener ne nalazi......................
iptv play list cheker skener imam ili je do skenera ili do combo listi
Автоматски споено мислење:

ili je do server liste
Автоматски споено мислење:

iptv play list cheker skener imam ili je do skenera ili do combo listi
Автоматски споено мислење:

ili je do server liste
Автоматски споено мислење:

iptv play list cheker skener imam ili je do skenera ili do combo listi
Автоматски споено мислење:

ili je do server liste
Автоматски споено мислење:
server liste koje imam
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Kako moze da se gleda Pink paket na internet bet pretplata I na android tv box
Nikako... Jedino
iptv play list cheker skener imam ili je do skenera ili do combo listi
Автоматски споено мислење:

ili je do server liste
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:


server liste koje imam
Na ovaj tvoj privitak mogi samo reći " bože sačuvaj" nije mi čudo. Sa takvim popisom nijedan skener na svijetu ti neće naći listu
 
Член од
16 март 2023
Мислења
10
Поени од реакции
3
Nikako... Jedino
Na ovaj tvoj privitak mogi samo reći " bože sačuvaj" nije mi čudo. Sa takvim popisom nijedan skener na svijetu ti neće naći listu
pa daj ako imas
Автоматски споено мислење:

Nikako... Jedino
Na ovaj tvoj privitak mogi samo reći " bože sačuvaj" nije mi čudo. Sa takvim popisom nijedan skener na svijetu ti neće naći listu
pusti ovog samo laprdare
Автоматски споено мислење:

obraticu se na nekoj drugoj stranici nemogu ovih sto kontaju da su docenti i serendaju a nikom nista pomoci
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
563
Поени од реакции
1.354
pa daj ako imas
Автоматски споено мислење:


pusti ovog samo laprdare
Автоматски споено мислење:

obraticu se na nekoj drugoj stranici nemogu ovih sto kontaju da su docenti i serendaju a nikom nista pomoci
Auu,prijatelju,bas si pretjerao...Covjek ti nista lose nije rekao.Tacno je da nema skenera za tvoj kombo...Sumnjam da ce ti iko pomoc sa takvim ponasanjem :)
Imas na toj "drugoj" stranici prave docente(prevarante) pa kupi njihov skener.Ili se potrudi da malo procesljas po kajgani...Nema sta nema ovde:)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.394
Поени од реакции
2.845
@copa111

pp
Автоматски споено мислење:

Sada nastaje problem kome poslati, svima ne mogu ima vas previše sigurno će završiti gdje ne treba ka i što sami pišete,šta predlažete može li ko da bude tu pametan?
He,he ;);););)
Автоматски споено мислење:

Evo Sale zli 1% scan Molim ! Nemojte mi Saleta tako ........, ja kad god mu tražim scaner ,nema da dobijem, ali Sale je moj Idol,sad da tu neki skener, da mi to pobrka???:)

2023-09-20_191552.jpg
Автоматски споено мислење:

malo relax:
Код:
 https://rutube.ru/video/816fc9b5b71ae45ae8e163918f1804c1/
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom