Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.309
Поени од реакции
10.325
hahaha def!!
fixed*
Ako e za tebe ubavo nekoj da te prska na faca, za nekoja e ubavo sopska i rakija.
Celta mi e standardot za ubavina e razlicen za sekoj, a ne gleam ti negde da si zapisala koj e tvojot za da ne moras da trpis dosadni manijaci nego samo zgodni prskachi
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Ako e za tebe ubavo nekoj da te prska na faca, za nekoja e ubavo sopska i rakija.
Celta mi e standardot za ubavina e razlicen za sekoj, a ne gleam ti negde da si zapisala koj e tvojot za da ne moras da trpis dosadni manijaci nego samo zgodni prskachi
poentava e deka kaj povekjeto zenski ako ni e ubav i da e uporen imame poveke tolerancija a ako e ruzen klosar onda e manijak i normalno instantno dobiva korpa ili kloca u preponi a moze i prijava kako sto veke pisale,
Celta mi e standardot za ubavina e razlicen za sekoj, a ne gleam ti negde da si zapisala koj e tvojot
mojot standard veke nekoj (decko mi) go ima ispolneto no da te udostojam so odgovor
fizicki treba da mi se svigja i na lik i vo telo (i da, se soglasuvam deka individualen e standardot za ubavina no do sega tie sto mi se svigjale im se svigjale i na mnogu drugi) a karakterno sakam zabavni i samouvereni maski, i kako na sekoj sapioseksualec inteligencija mi e jak turn on.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.477
Поени од реакции
47.458
треба да волиш да путујеш, тоа мислам е кључно за жениве. Нема жена што не воли да путује.
На путовањем али само она да је на сликама. Стрикото што плаќа не мора да се гледа :icon_lol:
 
Последно уредено:

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
8.129
На путовањем али само она да је на сликама. Стрикото што плаќа не мора да се гледа :icon_lol:
Стрикото не сака да се гледа пошто има ќерки на нејзина возраст.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.208
Поени од реакции
21.937
fizicki treba da mi se svigja i na lik i vo telo (i da, se soglasuvam deka individualen e standardot za ubavina no do sega tie sto mi se svigjale im se svigjale i na mnogu drugi) a karakterno sakam zabavni i samouvereni maski, i kako na sekoj sapioseksualec inteligencija mi e jak turn on.
Se e toa vo red, no sto nudis Ti za vozvrat. Koi kvaliteti ti gi imas koga i ne e nekoja tajna deka edno dobri 2/3 od platata ja trisite na sminka i obleka za da licite na nesto. Da ve vidi nekoj nenasminkani ili vo 6 sabajle koga ste na fabricki podesuvanja, kosa ke mu se kreni.
Tuku reci arno filtri sto ima na socijalnite mrezi da si bildate ego oti jas licno dosega nemam videno profilna slika na niedna slikana bez filtri, onaka kako sto ve dala majka priroda.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
8.129

Kajgana Shop

На врв Bottom