Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
588
Поени од реакции
1.412
Ajde reću ti ovako. Radi se o potpuno istom serveru. Na jedan config daje ban ip poslije nekih 50 upita. Na drugi config NIKAD. Fino je kolega rekao. Svaki server je alergičan na nešto drugo. Jebg ako imaš config gdje vuće i datum rođenja vlasnika, naravno da ćeš dobit ban.
Vecini je bitnije sarenilo od funkcije:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Vec smo u vise navrata zakljucili da je ovo sve skupa hobi i zajebancija, dakle, aktivnost u slobodno vrijeme, cisto da se popuni visak istog.
Osobno se bavim piskaranjem konfiga, nisu sad to neki "state of the art" konfizi kao kod nekih clanova, ja sam ipak amater.
Pokusavam ih napraviti kvazi univerzalnim ali ima toliko razlicitih pristupa svemu ovome da je potrebno uvesti odredjene varijable koje ce promjeniti ponasanje samog konfiga u ovisnosti kako server "dise", kako rece @lemi.
Znaci, svejedno treba malo ukljuciti mozak kako kaze kolega, al' dobro, ja sam amater po tom pitanju i nisam mozda kompetentan, vjerovatno su neki kolege to puno kvalitetnije i smislenije rijesili u svojim uradcima.

btw, proxy stvarno ne treba za skeniranje 99,9 % servera.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vec smo u vise navrata zakljucili da je ovo sve skupa hobi i zajebancija, dakle, aktivnost u slobodno vrijeme, cisto da se popuni visak istog.
Osobno se bavim piskaranjem konfiga, nisu sad to neki "state of the art" konfizi kao kod nekih clanova, ja sam ipak amater.
Pokusavam ih napraviti kvazi univerzalnim ali ima toliko razlicitih pristupa svemu ovome da je potrebno uvesti odredjene varijable koje ce promjeniti ponasanje samog konfiga u ovisnosti kako server "dise", kako rece @lemi.
Znaci, svejedno treba malo ukljuciti mozak kako kaze kolega, al' dobro, ja sam amater po tom pitanju i nisam mozda kompetentan, vjerovatno su neki kolege to puno kvalitetnije i smislenije rijesili u svojim uradcima.

btw, proxy stvarno ne treba za skeniranje 99,9 % servera.
Prijatelju tvoja skromnost je vrlina koji mnogi nemaju al ipak si ti klasa iznad ovih copi paste strucnjaka sa telegrama.
A mi znamo tvoju vrednost zato kapa do poda i da upoznas jos puno puno tajči.Ja mislim da uprkos sta posjedujes magistar zvanje trebao bi i dobit doktorat za iptv.Samo nek nam je zdravlja ,a iptv je sporedna stvar druzenje najbitnije.
Автоматски споено мислење:

Ajde reću ti ovako. Radi se o potpuno istom serveru. Na jedan config daje ban ip poslije nekih 50 upita. Na drugi config NIKAD. Fino je kolega rekao. Svaki server je alergičan na nešto drugo. Jebg ako imaš config gdje vuće i datum rođenja vlasnika, naravno da ćeš dobit ban.
Mnogo bi se iznenadio kako storm broj 1 jos odraduje zadatak.A mi smo vec na 405 confingu hahaaa.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
317
Поени од реакции
321
Ja nevidim zasto ako vam nesto radi ic silovat i skenirat.Pa jedna dve liste si fino slozis i gledas od doticnog servera u miru godinama.A ganjat 1000 servera sta ce vam to napravite si top 10 il 5 il 20 servera i fino ako koja stane samo dopunite sa drugom.Ne vidim gomilat po 300 il vise listi od istog servera.Moja preporuka je stalker.Netreba tu mudrolije i FIKCIJE sve se u tisini gleda i gledat ce se uvijek.Nemogu zastitu nasi dragi vlasnici servera napravit ,a da se nemoze razbit i gledat.Mogu smanjit jedino na one koji ih mogu gledat.Mene licno nekoji serveri nit ne interesiraju nit ih ganjam.
Ja uvijek gledam da si slozim top 20 po mom ukusu.I nije veliki broj i mogu u svakom trenutku bit fukusiran da znam sta smeraju i tako se prilagodim situaciji.
I ono najvaznije nikad im nisam ni jednom od njih stavio javno listu NIKAD.
Neki principi se moraju znat i svak onaj koji ima karakter nece javno postavljat liste.To sto ponekad malo poslikamo to je ok sa tim se nista nije unistilo nit nastetilo vlasniku servera.
Автоматски споено мислење:


A fino smo te zvali u svijet slavnih:angel::angel::angel::angel::)

Slažem se svime... Osim što ima stalkera koji se seljakaju i onda opet kao da nismo ni imali, eto na primer kad se već pričalo o union, bio sam miran ali izgleda da se previše pričalo o njemu zato je i završilo ovako, čisto primera radi sam uzeo njega, jer sam imao ceo server na izvolite.... Ne znam za ostale kako i šta se štite, ali malo je teže ući, bar za mene, ali malo vremena i uspem pronaći nešto, ne ceo panel ali dovoljno da se gleda
Автоматски споено мислење:

Vec smo u vise navrata zakljucili da je ovo sve skupa hobi i zajebancija, dakle, aktivnost u slobodno vrijeme, cisto da se popuni visak istog.
Osobno se bavim piskaranjem konfiga, nisu sad to neki "state of the art" konfizi kao kod nekih clanova, ja sam ipak amater.
Pokusavam ih napraviti kvazi univerzalnim ali ima toliko razlicitih pristupa svemu ovome da je potrebno uvesti odredjene varijable koje ce promjeniti ponasanje samog konfiga u ovisnosti kako server "dise", kako rece @lemi.
Znaci, svejedno treba malo ukljuciti mozak kako kaze kolega, al' dobro, ja sam amater po tom pitanju i nisam mozda kompetentan, vjerovatno su neki kolege to puno kvalitetnije i smislenije rijesili u svojim uradcima.

btw, proxy stvarno ne treba za skeniranje 99,9 % servera.
E ovo je novini za mene... Malo je nemoguće da ne trebaju proxyji za toliki postotak servera... Au koliko ja kasnim za ovime
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pozdrav svima,malo vise se ispalo iz iptv sfere sto zbog obaveza sto zbog nekih drugih razloga,ima li neko mozda viska nekog domaceg stalkera da podeli na pm.Hvala unapred!!!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Zato ja kažem a vi se uredite da nije samo stisnut dugme.. Trebaš nešto i znati i kužiti.
Kaže Dsuki storm 1 pa ja još znam za neke stvari koristiti salezli jedinicu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Zato ja kažem a vi se uredite da nije samo stisnut dugme.. Trebaš nešto i znati i kužiti.
Kaže Dsuki storm 1 pa ja još znam za neke stvari koristiti salezli jedinicu.
Pa kad slozis onda stisnes samo daljinski
:angel: :angel: :)
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
:D:D :angel:
Postovani @panelrazarac, lijepo lijepo ali slike bodu u oko, ako nije problem posluzi se sa Spoiler... (y)
A jel a kod Elme te ne bodu kad mu lajkas njegove fikcije,mismo na kontra strani hobija.
Автоматски споено мислење:

Da se ne uvredi moj prijatelj luc luc :angel: :)
 
Последно уредено:
Член од
25 март 2017
Мислења
135
Поени од реакции
218
Vec smo u vise navrata zakljucili da je ovo sve skupa hobi i zajebancija, dakle, aktivnost u slobodno vrijeme, cisto da se popuni visak istog.
Osobno se bavim piskaranjem konfiga, nisu sad to neki "state of the art" konfizi kao kod nekih clanova, ja sam ipak amater.
Pokusavam ih napraviti kvazi univerzalnim ali ima toliko razlicitih pristupa svemu ovome da je potrebno uvesti odredjene varijable koje ce promjeniti ponasanje samog konfiga u ovisnosti kako server "dise", kako rece @lemi.
Znaci, svejedno treba malo ukljuciti mozak kako kaze kolega, al' dobro, ja sam amater po tom pitanju i nisam mozda kompetentan, vjerovatno su neki kolege to puno kvalitetnije i smislenije rijesili u svojim uradcima.

btw, proxy stvarno ne treba za skeniranje 99,9 % servera.
@kljuki postujem te
Vecini je bitnije sarenilo od funkcije:)
Kod mene je malo starinski "crnobijela tehnika" iz davnih 60 :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jel to onaj sa nickom Fukavac ;), nema bas njega toliko po forumima, otudjio se nesto...pa cak i tamo gdje bi ga trebalo biti na pozitivi bas ga se ne vidi...:toe:
To ti je glavni admin pozitive alfa i omega znaci da ste ok ako ga nema bez brige stara administracija i nova svi smo upuceni u sve.Netrebas ti administraciju da bi se druzio forum je vas od clanova.
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
948
Поени од реакции
1.703
Jel to onaj sa nickom Fukavac ;), nema bas njega toliko po forumima, otudjio se nesto...pa cak i tamo gdje bi ga trebalo biti na pozitivi bas ga se ne vidi...:toe:
fukavac je dobar covjek pa i sve ostali ima neki sto vec znamo svi koji su i kakvi su ali pozdrav i za njih
Автоматски споено мислење:

To ti je glavni admin pozitive alfa i omega znaci da ste ok ako ga nema bez brige stara administracija i nova svi smo upuceni u sve.Netrebas ti administraciju da bi se druzio forum je vas od clanova.
slazem se,znas da postujem ja svima tamo i cjenim ih mnogo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom