Криминалци и криминални групи во МК

Член од
27 март 2023
Мислења
11
Поени од реакции
19
Колку време бил во Грција?
Шеваљ бил два пати , беше пред три недели па потоа рекоа дека е во Приштина , и покрај неговото возило имало Г класа бела со косовски таблици . Оки бил таму од втори или трети месецов
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
221
Поени од реакции
251
I vrz seto toa vo mediumite posebno na telma i drugi celo vreme go pretstavuvaat kako "Mladiot Biznismen" uspesniot biznismen, abe cist kako solza prosto zal da te fati. A mladiot uspesen biznismen na tiktok stava sliki kako na svoi 16 godini operira so minofrlac cii granati kojznae na koj branitel pagjaat. I kako deli skapi satovi kako poklon za ubistvo na peshacki.
Кај ги имаш видено сликиве?
 

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
Кај ги имаш видено сликиве?
Lugjevo se TikTokmanijaci. Nemozam sea da gi najdam pretrupani se ama dve crno beli sliki ima na ednata e pokojniot so 4 drugari vo uck so kalesnikovi na vozrast od 15 godini u shuma. Na drugata e toj so drugar mu u uniformi so ovcarski kapi na glavite isto na 15g vozrast kako operiraat so minofrlac. Vidi kolku profili samo. Se prepukuvaat na tiktok beter od onie gangsterine raperi od chicago drill sto se. Screenshot_20230722-172601.png
 
Член од
3 декември 2022
Мислења
33
Поени од реакции
130
Настрана теориите дека Груби сам си ја исценирал случката со неговата кола, ова веќе станува интересно ако е направено од некој мафијашки круг.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ivan898

they see you, but you don't see them!
Член од
3 јуни 2020
Мислења
396
Поени од реакции
738
Lugjevo se TikTokmanijaci. Nemozam sea da gi najdam pretrupani se ama dve crno beli sliki ima na ednata e pokojniot so 4 drugari vo uck so kalesnikovi na vozrast od 15 godini u shuma. Na drugata e toj so drugar mu u uniformi so ovcarski kapi na glavite isto na 15g vozrast kako operiraat so minofrlac. Vidi kolku profili samo. Se prepukuvaat na tiktok beter od onie gangsterine raperi od chicago drill sto se.Прегледај го приврзокот 385187
Утепана нација, и ние и они.Они не можат да разберат дека командант не може да води држава, дека нема разум и интелигенција за многу работи кои можат да придонесат.Ахмети со неговата партија направи некоја си своја олигарсија, и можеби по реален испадна од Рамуш, Хашим и многу други.Зема паметни луѓе со уцена а некои со дволичност, но повеќето ги стави во погрешен смер.Како може Бујар Козметика да биде министер за надворешни кога завршил медицина, а причината му била затоа што знае 6 јазици, од тоа два странски јазици.Криви се нашите многу што постапија најлошо во здравство и образование, од времето на Грујо избегаа многу квалитетни доктори кои се сега успешни во Катар и Јордан, замисли до тој степен стигнале каде што направија кариера со награди од канадска амбасада.Грујо со Ахмети пазари многу правеше, но не смее да де заборави и тоа што Бранко имаше прилика да ги држи за врат удбашите како Минчо Јорданов и тие како него, и не постапи така туку им седна во скут.Татко му го знам кој беше аптекар во војска, еден кој беше гонет за екстремизам отиде заедно со татко ми и во една прилика и од срам им кажа “Жалам што не починав 91ва во Вуковар”
Замисли еден Артан да ти води комисија за контрола на Анб? Затоа што работел во холандска амбасада :ROFLMAO:
 

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
Утепана нација, и ние и они.Они не можат да разберат дека командант не може да води држава, дека нема разум и интелигенција за многу работи кои можат да придонесат.Ахмети со неговата партија направи некоја си своја олигарсија, и можеби по реален испадна од Рамуш, Хашим и многу други.Зема паметни луѓе со уцена а некои со дволичност, но повеќето ги стави во погрешен смер.Како може Бујар Козметика да биде министер за надворешни кога завршил медицина, а причината му била затоа што знае 6 јазици, од тоа два странски јазици.Криви се нашите многу што постапија најлошо во здравство и образование, од времето на Грујо избегаа многу квалитетни доктори кои се сега успешни во Катар и Јордан, замисли до тој степен стигнале каде што направија кариера со награди од канадска амбасада.Грујо со Ахмети пазари многу правеше, но не смее да де заборави и тоа што Бранко имаше прилика да ги држи за врат удбашите како Минчо Јорданов и тие како него, и не постапи така туку им седна во скут.Татко му го знам кој беше аптекар во војска, еден кој беше гонет за екстремизам отиде заедно со татко ми и во една прилика и од срам им кажа “Жалам што не починав 91ва во Вуковар”
Замисли еден Артан да ти води комисија за контрола на Анб? Затоа што работел во холандска амбасада :ROFLMAO:
Sve dodeka amerika preku droga i kojznae sto sve ne, si gi finansira tajnite proekti, skapi vselenski programi, novi granki vo vojskata kako US Space Force. Se e mozno. Ovakvi mali drzavicki se idealni filijali za takvi budzeti sobiranje. Amerikanskata ambasada na kaleto e bukvalno najgolema ambasada ns svetot. Pogolema od ambasadi vo drzavi so milijarda ziteli. Koga im ja pokazav na lugje od amerika se fatija za glava rekoa sto se desava tamu kaj vas imate mini area51. I od cela ambasada ko ke vlezes vnatre cekalnata shalterot i salata se kolku edna ucilnica. Sto e drugoto nagore i nadole " znae Amerika". Taka da za niv sto si poveke Grubi glupi i grdi a bogami i bloodi to si bolji za vodecka pizicija
 
Последно уредено:

Zot

Член од
20 јули 2023
Мислења
66
Поени од реакции
303
E sto so ovie Tito Mujo i Haso. Navodnata vrska na Shevalj sto se sretnal so Bosanecot kaj Mesi u vila.
Neli gi uapsija pred nekoj mezec u Dubai komplet ko otcet na princot ili sheikot deka e chesen.
Автоматски споено мислење:

Кој се овие?
Ovoj. Prviot od desno e ramo druze moj iz bosne prvenecot na Alija najgolem diler na svet do skoro.
Автоматски споено мислење:

E sto so ovie Tito Mujo i Haso. Navodnata vrska na Shevalj sto se sretnal so Bosanecot kaj Mesi u vila.
Neli gi uapsija pred nekoj mezec u Dubai komplet ko otcet na princot ili sheikot deka e chesen.
Автоматски споено мислење:


Ovoj. Prviot od desno e ramo druze moj iz bosne prvenecot na Alija najgolem diler na svet do skoro.
Toj do nego mu e telohranitel, specijalec od bosna sto dal ostavka i si posol so Mujo i Haso odkako ja oblekol i opremil cela specijalna edinica. A tie drugite mu se sobaricata i kafekuvarkata.
 
Последно уредено:

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.750
Поени од реакции
8.246
Не е ни прва егзекуција на некој од подземјето, ниту последна. Темава и она што го пишува за еден куп ликови во неа е самата доказ дека НИКОЈ (на овие балкански простори) не е поголем од државата. Ако сакаат службите ќе ти го најдат крајот па на месечина криј се и кој сакаш биди, едноставно имаат цел апарат на располагање - технологија за следење на комуникации, кодоши на терен + агенти егзекутори.

Така да, ништо ново, со секоја поголема промена на власт се чистат и структури од подземјето.
Македонска служба и егзекутори? :pos:

Овие два поима не идат воопшто заедно!
 
Член од
5 март 2023
Мислења
431
Поени од реакции
1.745
Ја напраивте тамара и мачка први мафијаши туретему куро
Не се можда мафијаши ама се многу чести корисници на брашно и носевите им се како усисивачи. Жал ми е само за дечињата кои ги направија...
 
Член од
29 август 2022
Мислења
128
Поени од реакции
433
Не се можда мафијаши ама се многу чести корисници на брашно и носевите им се како усисивачи. Жал ми е само за дечињата кои ги направија...
А има некој што не е корисник на брашно ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom