Криминалци и криминални групи во МК

Член од
30 мај 2022
Мислења
4
Поени од реакции
25

дечки некој повеке инфо за што станува збор т.е кој стои позади ова
хахах овој тепаниот бил затекнат на лице место со швалерката, тој јаде ќотек од татко му, а швалерката ја пеглаат мајка му и жена му!1
 
Член од
16 јули 2023
Мислења
4
Поени од реакции
11
Kade gledas deka nie ovde se vregjame? Ja ne zboram za cela albanska nacija, jas zboram za poedinci kauri sto cel zivot pravat kriminali a stitat gi kaleto.... Sto ovde ne e e jasno? A nezborame nitu za cigani...Ama i cigan si e cigan...Ako praves necivilizirani ciganski raboti jebiga cigan si...bez razlika dali si makedonec ili romska nacionalnost.
Kaur terorist si e kaur terorist i tocka!....Ama toa neznaci deka site albanci se teroristi ili kauri ili pak deka albanija e losa...Glupo e toa, vie albnacite cel zivot zrtvi izigravate.
Ete sega i na vlast ste so dui..Albanski kompjuter vi dademe...zalevte se...I sto napravite? Namesto drzavata da ja pravete podobro mesto za ziveenje za site nacii..Vie sto pravete? Kradete nenormlano drzavata ja napravite kolumbija.
Pa ete pak na kraj vikas na vlast ste kradete ? kako mozeme da krademe site koga pola naselenie ti zima socijalna pomos ? Znaci toj sto krade e KRADEC bez obzir makedonec ili albanec.Toj sto e kriminalec e KRIMINALEC nema vrska dali e turcin ili cigan. Toa mi e poentata
 
Член од
6 април 2018
Мислења
101
Поени од реакции
86
 
Член од
14 јули 2023
Мислења
29
Поени од реакции
72
Еден куп слики на социјални мрежи искочија од сите страни.Синот на Шеваљ отворил нов акаунт, исто и Руди Кудаме, ваму фамилијата на Мехмет Кодра се обвинува за убиството на Оки, слики на Шеваљ искочија од негови блиски, сега почнал и еден од најдобрите пријатели на Жила-Елвин Весели да шири некаков агресизам во врска со ликвидациите.Исто и искочи видеото од сториот на Анета Павлова во Грција.Кога се спомнува процурување за локацијата на Оки, се обвинуваат четри лица од семејството на Мехмет Кодра-Чајани, па и еден од нив работи во Мвр.Исто се спомнува и дека Бушат Хасани е влезен во играва поради релација со Мијалков, но времето ке покаже што е точно.Во врска со убиството на Блерим Даци, има сомнежи дека и Оливер Петров имал вметнато прсти.Енигма остана зошто се убиени Бурим Вардари и уште еден негов близок, за кој се вели дека беа блиски до Бедри Бериша.Ова доаѓа до крај, најреално е дека сите од групава на Грчеч-Дуканџик ќе бидат 2 метри под земја.
za ovie deckive sto si gi spomnal, mislam eden od ovie sakase da ja ubie zilla gi vlezese na kazino so kalasnikov i vikal kade e zilla, posle kaj ali tobako gledase edna a4 kolata na zila sto on ne ja vozese, i eden od ovie deckive dojdese so kalas na prozor da gleda da ne e zilla, i posle se znae so slucil so ovie. <3
 
Член од
14 јули 2023
Мислења
2
Поени од реакции
1
Поздрав до сите, подолго време го следам форумов, и во кратки црти ќе кажам дека многу убиства се случија годинава на ликови кој што стоеа во позадина( имаат контакти од колумбија до чеченија) на овие потрчковци што денес ги тепаат како кучиња кај стигнат. Голем дел од вас, не сте ни приближно запознаени што све се дешава во државичево и колку акции и убиства не беа пренесени јавно, или испревртени информаации подплатени по порталиве во стилот" пронајдено тело кај вруток" итн... Се склапаат големи Екипи за и надвор од државата, за превласт на веке разработените шеми од тука па се до Шпанија Дубаи Колумбија. Поздрав
 
  • Хаха
Reactions: A__
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.071
Поени од реакции
14.980
Член од
6 ноември 2019
Мислења
13
Поени од реакции
14
Еве да отвориме неколку теми.
Што е со Самоил и зошто беше пукано дури и во татко му.
Моменталниот статус на Кичевец и Штекли.
Дали после убиството на Оки пресметките би запреле или ќе гледаме Бугарско сценарио на МК територија.
Чисто колку да ги избегнеме Тамарите,старлетите и меѓусебните препукувања.
Dobri temi
 
Член од
19 јули 2023
Мислења
2
Поени од реакции
5
ми пристигна видео од ТикТок, каде што некој спотер од Србија на автомобили во Грција - Ханиоти ги уловил возилата, на Оки р8цата и поршето на Оливер Петров.Коментар за ова?Третата личност е можеби Оливер чим на исто место се направени сликите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom