Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.602
Поени од реакции
59.714
...сонот ти е ветувачки, ама во реалноста малку потешко, за да ја изведеш оваа фантазија во доги залет ти треба најмалку 18 до 20 см во ерекција да имаш алат, а ти некако не си баш занаетчија, но не се обесхрабувај и џвакањето добро ќе ти дојде поради величината, нели наместо блоуџабо, ова ти пишувам да ти го расипам филмот и да живееш во реалноста.:D
За ова се фати а ќутиш на нашето пиење, дрогирање, тепање и цедење до максимум. :love:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.248
Поени од реакции
37.871
...сонот ти е ветувачки, ама во реалноста малку потешко, за да ја изведеш оваа фантазија во доги залет ти треба најмалку 18 до 20 см во ерекција да имаш алат, а ти некако не си баш занаетчија, но не се обесхрабувај и џвакањето добро ќе ти дојде поради величината, нели наместо блоуџабо, ова ти пишувам да ти го расипам филмот и да живееш во реалноста.:D
Хехе пиштиш од љубомора оти тебе ќе те врзи Џонтра и ќе те фикса со разни супстанции, а топлата ќе има право селско искуство како у младоста кога ја ределе дрвосечачи.

Топлата е ербап жена, кога ќе завршиме најверојатно и кафе и слатко од сливи ќе ми извади. Кога ќе си одам ако е ладно ќе ми даде и палто некое старо да не настинам.

Ти си само луда пичкетина шо пешачи 5 км за паштети, затоа мора да бидеш врзена и дупена како крава додека на брадавиците имаш закачено електрични штипки.
 
Член од
5 март 2023
Мислења
431
Поени од реакции
1.745
@pozdrav eden topol има долгогодишен партнер па онака би го врзал него со јаже и би го натерал да ја гледа акцијата. Сигурно ќе биде тој фрапиран гледајќи какви вештини има неговата избраничка. Тие вештини не му ги покажува нему, туку на нејзините ебачи - алфа мажјаци.
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.236
Поени од реакции
6.931
Хехе пиштиш од љубомора оти тебе ќе те врзи Џонтра и ќе те фикса со разни супстанции, а топлата ќе има право селско искуство како у младоста кога ја ределе дрвосечачи.

Топлата е ербап жена, кога ќе завршиме најверојатно и кафе и слатко од сливи ќе ми извади. Кога ќе си одам ако е ладно ќе ми даде и палто некое старо да не настинам.

Ти си само луда пичкетина шо пешачи 5 км за паштети, затоа мора да бидеш врзена и дупена како крава додека на брадавиците имаш закачено електрични штипки.
остај то, сигурно ќе ти крева лепче за здравје редовно
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.226
Поени од реакции
36.997
Хехе пиштиш од љубомора оти тебе ќе те врзи Џонтра и ќе те фикса со разни супстанции, а топлата ќе има право селско искуство како у младоста кога ја ределе дрвосечачи.
Топлата е ербап жена, кога ќе завршиме најверојатно и кафе и слатко од сливи ќе ми извади. Кога ќе си одам ако е ладно ќе ми даде и палто некое старо да не настинам.
Ти си само луда пичкетина шо пешачи 5 км за паштети, затоа мора да бидеш врзена и дупена како крава додека на брадавиците имаш закачено електрични штипки.
...што да ти напишам, штом прочитав во некој твој пост низ форумов дека си од Струмица (може од некое село таму муртинско), најчето егземпларите од таму се со фабрички грешки, така да се повлекувам од реплицирање, а ти продолжи виртуелно да ебеш пичкетини, тоа ќе ти остане! :drk:
На @pozdrav eden topol неколку дена со ред и зујат ушите. Од ум не ја вадите жената :pos:
ааааа како да не, ја заболе неа кокошката, си ја сонча на Малдиви преку букинг 7 дена, тоа е веќе втор одмор, а кога е овде вие мрчите и ја тролате, а кога ја нема ја сонувате и фантазирате ццц ццц ја скинавте од клецање, шо сторивте :pos:
За ова се фати а ќутиш на нашето пиење, дрогирање, тепање и цедење до максимум. :love:
...извини, не сакав да те разочарам, ама ич не сум по ниеден опис од ова што го наброја :(
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.226
Поени од реакции
36.997

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.248
Поени од реакции
37.871
...што да ти напишам, штом прочитав во некој твој пост низ форумов дека си од Струмица (може од некое село таму муртинско), најчето егземпларите од таму се со фабрички грешки, така да се повлекувам од реплицирање, а ти продолжи виртуелно да ебеш пичкетини, тоа ќе ти остане! :drk:
FB_IMG_1687453882736.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom