Дали сте филмомани?

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Сум забележала дека има луѓе кои претерано многу сакаат да гледаат филмови,дури и не излегуваат од дома заради некој филм.Тоа баш ми се случи во моето друштво,и ме интересира,колку сакате да гледате филмови и дали би запоставиле некои други обврски за да изгледате некој добар филм.:vozbud:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Па да ми се случува да земам во видеотека и по 10 филмови и ако се комедии морам да седнам и сите да ги изгледам зашо Обожавам комедии!!! Дури ми се случуваше ни во школо да не идам за да гледам филмови!!!:vozbud:
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
186
Поени од реакции
1
Retko da mi se sluci toa.Osven ako e nekoj navistina jak film.
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
hehe jas sum filmoman,jes da denoive malce zabushavam posto sakam da dojdat novi filmovi ebate,se izgleav...inace u dvdtekata sum pocesen clen i posto filmovite se naplakjaat 70den,jas gi plakjam 50 :) eeee dobar primer za toa kolku geldam filmovi e st na 20 iznajmeni filmovi se dava eden poklon za tewe,koj sakas...jas pred 5-6 meseci mozev da zemam 13 filma,a sega nejkam da znam kolku se :) :) btw school...ne se sekiraj za film ja nema da te otkacam...samo za charmed :) :)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Не сум филмоман!Ретко глеам филмови..може некогаш кога не сум 3 смена на нет..а неам попаметна работа :je:
 
С

Сатори

Гостин
Зависи

Зависи од филмот, ако е нешто што сакам мн. мн. :vozbud: да го гледам да.Иако тоа не ми се случува често.Ама навика ми е пред да си легнам да изгледам еден филм на компјутерот.:tv:
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
YUP ОГРОМЕН ФИЛМОМАН,
Не дека го менувам излегувањето со филмови ама дефинитивно планирам неделно да изглеам неколку. И ретко да постои добар филм а да го немам гледано...:zlo:
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Ne sum filmoman... sakam dobar film, ali se u granicite na normalata.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Pa prilicno golem filmoman sum ali ne do tolku pa da ne izleguvam nadvor za film.Iako mozda nekogas i takvo nesto da se sluci.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
nck...edno-dve dobri filmcinja na nedela mi se dosta?!
 
Член од
26 јануари 2006
Мислења
19
Поени од реакции
0
pa da gledam mnogu filmovi, no vo posledno vreme se pomalce i se pomalce.
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
многу имам мерак да гледам ама никако да се наканам да седнам пред ТВ, значи кратко и јасно не сум филмофилм
 
Член од
20 мај 2006
Мислења
51
Поени од реакции
0
Sum filmoman,ama ne da ne izleguvam od doma za nekoj film, oti jas ne mozam da cekam nekoj film da go davaat na tv pa jas da go gledam,ednostavno odam vo dvd-teka i go zemam.
Vo posledno vreme gi imam izgledano site filmovi i veke nema sto da gledam bidejki novite filmovi se na kino snimka,a jas sakam da gi gledam na dvd, mislam ako bide da bide:)
 
Член од
3 јуни 2006
Мислења
228
Поени од реакции
0
da da sum.fi izgledav site filmovi so drugarka mi i sea vise nema so da gleame pa pauziravme,aj ke dojdat novi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom