A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 октомври 2008
Мислења
596
Поени од реакции
13
Целосно се согласувам, последнава година Пинк=А1=Сител, каде е модерната концепција на телевизија која што ја имаше А1. Ја нема, стана шунд како и другиве две.
abe ajde:uvo:sto imase moderno predhodnata godina na a1?milioner?:tapp:
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Абе Зоќи главнио јал ќотек ко магаре :vozbud:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
ИДОЛ е светко шоу, за какво село :tapp: Што не ќе прочитам
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
A1 televizija mora da dava povike epizodi od seherezad nedelno
Тие не ни треба воопшто да даваат....
Треба некоја поинтересна серија што ќе биде интересна за гледање И СО ПРЕВОД А НЕ СИНХРОНИЗАЦИЈА!!!!!!!!!!
 
Член од
17 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
6
Член од
15 септември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
3
Додека некој кризираат ..... некој цензурираат... :baeh:

Е зошто де.
Изгледа цензурираат :salut:

Сите се согласуваме дека не чинат многу работи а сепак највеке го гледаме.... епа тоа ти е.... вести највише се продаваат :tv: за кои секоја чест... некад изгледа како да држат на некого страна... и држат :salut:.. но и тоа го прават естетски најновинарски, не како некои што едвај чекаат да се случи нешто па да коментираат политика на вести ко спортска утакмица(И убедливо навива за домашните)...

Немаат селачки ниско-интелегентни опинион буустери каде што се јавуваат сироти :tapp: да излечат комплекси пред да им истечат 60 сек. :icon_lol: па не знаат дали е бел или црн (да не згрешат :icon_lol:) а ако се против ке ги кара водителката :tapp: .... циркузи...

Ма да не ми се свиѓаат овие шпанско/турскиве сеерии.. превештачки се синхронизирани....
Исто и Сузе... ептен претеризми има у емисијата... како и на неа да не и се води веке....

Што се иновативни, и иновативни са :) некој копираат па се саморекламираат месеци однапред .дека биле година дена емисија. (ради тоа не ми се интересни веке)

Втора Канал 5 (добри филмови, културни вести) па по неа Алсат (балансиран филм, исто културни вести)

епа тоаа ее :icon_lol: се множат постои... :kesa:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Само да го вратат фудбалот и друго се е супер.И да даваат по некој филм у тек на работна ден,досадно е она голем брат.
 
Член од
14 декември 2007
Мислења
3.271
Поени од реакции
707
A1 stana bleda kopija na Americkite brainwashing televizii....najglupava televizija dosega vo Makedonija
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom