Пресвртница за Украина

Дали ја оправдувате воената агресија на Русија над Украина?


  • Вкупно гласачи
    688

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.812
Поени од реакции
4.504
Тие другите срања не се случуваат во друг паралелен универзум, туку сега во овој момент, по тоа што на тебе ти е единствено битна Украина и те заболело за другите, притоа ептен многу ти е гајле што една лоша Русија нападнала срцка суверена држава, укажува дека имаш некоја лична омраза кон Русија или си северџанистанец.

Напротив вистината дека си северџанистанец е комплимент, а не навреда,
ако веќе одиме по рангирање, јас многу работи кој сум ги кажал излегле точни, сум војувал на форумот против северџани и денеска тие ликови се со нови профили оти претходните им се со купишта гомна и немаат лице да пишат од таму.
малце ми е незгодно, шубе ми е, незнам како да ти објаснам..... Темата се вика.... Пресвртница за Украина....

еден паметен човек еднаш рекол: Не можеш да му објасни на глуп човек дека е глуп. Глуп е за да те разбере.

Претходно ти реков да посетиш доктор... Заеби, безнадежно е.... Не му го троши времето на човекот.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.343
Поени од реакции
18.223
Видете да ви кажи можеби последниот руски пропаганден куртон што заминува од Херсон, колку биле прецизни Химарсите :D

 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
Видете да ви кажи можеби последниот руски пропаганден куртон што заминува од Херсон, колку биле прецизни Химарсите :D

Тенеќе. 24/7 си на Твитер, Телеграм и Кајгана форум. Како ти успева ова човече? :kuracc: :bravobe:
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.105
Поени од реакции
3.301
малце ми е незгодно, шубе ми е, незнам како да ти објаснам..... Темата се вика.... Пресвртница за Украина....

еден паметен човек еднаш рекол: Не можеш да му објасни на глуп човек дека е глуп. Глуп е за да те разбере.

Претходно ти реков да посетиш доктор... Заеби, безнадежно е.... Не му го троши времето на човекот.
Оваа тема ти е помија,
можеш на било кој било кога да му пишеш што сакаш за било каква тема. :pos:

Ненам зошто некој работи си ги сватил толку, како во г'з да ти се брка.:sekc:
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Тие другите срања не се случуваат во друг паралелен универзум, туку сега во овој момент, по тоа што на тебе ти е единствено битна Украина и те заболело за другите, притоа ептен многу ти е гајле што една лоша Русија нападнала срцка суверена држава, укажува дека имаш некоја лична омраза кон Русија или си северџанистанец.

Напротив вистината дека си северџанистанец е комплимент, а не навреда,
ако веќе одиме по рангирање, јас многу работи кој сум ги кажал излегле точни, сум војувал на форумот против северџани и денеска тие ликови се со нови профили оти претходните им се со купишта гомна и немаат лице да пишат од таму.
воин на коњ против северџани :icon_lol:
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.483
Поени од реакции
12.283
Мош па нема жена и се надева на русокоса украинка.
Ако те прочита некоја Украинка, ќе се навреди.
Се опишуваат како бринети Украинките. Плави се Русинките :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom