Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 февруари 2015
Мислења
141
Поени од реакции
260
konkretno,,,,
da li moze u SMART IPTV playeru?
Svaki smart televizor(Samsung,LG kod kojih ima u ponudi app smartiptv ima svoj user agent i kad listu ubacuješ nema potrebe listu sklapati sa ua jer automatski ubacuje svoj ua sad ako ubaciš neki drugi kroz listu može doći do konflikta između ta dva ua tako da probaj sa i bez.

Pozzz
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Evo prosvjetlicu te samo ovim jel vidim da veze nemas o cemu pises:
Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:96.0) Gecko/20100101 Firefox/96.0
Dali je ovo player ili pretrazivac hakeru bjelosvjetski ?
Bude li neko ucio od tebe i tvojih postova taj je jebeno skrenuo sa puta.
Pričali smo o plejerima a ne o pretraživaču. Kad budemo pisali o tome onda se javi.. To što si ti stavio ako neznaš isto je komunikacija i predstavčjanje serveru... Ali imaš i dva user-agent. Jedan je od app a drugi od samog plejera.. Sve što komunicira na taj način sa swrverom, ima user agent..
Hakeru.. A mene nezovi hakeru jer to su osnove informatike... Ti si neki nabrijan lik hahaha..
Sta hočeš reći da nema svaki plejer user-agent.. Jel to hočeš reći??? Pa zato ga i mjemjaš u sfvp jer je recimo određeni blokoran u panelu pa se stavi drugi..
Ti si neki jako frustriran tip
. A nisam još čuo koji si savjet dao kolegi
 
Член од
17 јуни 2022
Мислења
6
Поени од реакции
9
To ti i hocu reci hakeru da ne mora da se veze samo za player nego moze jos za mnogo toga, skontao si dobro je :)
Ovim putem te nagradzujem za orden slobode iptv televizije.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
To ti i hocu reci hakeru da ne mora da se veze samo za player nego moze jos za mnogo toga, skontao si dobro je :)
Ovim putem te nagradzujem za orden slobode iptv televizije.
Nisam skontao nego znam.. Ali ja volim odcovorit ono što se pita a on je pitao za plejer jbg
Автоматски споено мислење:

Neznam sta imaš potrebu skat na mene stalno.. Daj mi ban ako me nemožeš podnjet
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
imas listu na pm ,a od ovih drugih mozes samo dobiti cir na stomaku a listu ni pod razno
Eee,ovo nije u redu...ima nas drugih mnogo na forumu.Sad mi jasnije sto nemas prijatelja u temi,samo umes da vredjas.Los si covek ocigledno...i ne sretan.Vrtim malo unazad uvek si doprinosio losoj atmosferi.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kakve veze ima user agent aj me presvetlite.Od 50 listi kod dve sam ga trebao palit i to samo za vod,ostale rade bez njega.Il ga stavim il ne isti vrag.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom