Како си ги замислувате членовите на форумов?

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.990
Чекај сега, ај сунѓерот Боб некако магично си го "начекал" иако не е активен со години пред тебе. А како побогу знаеш за Ставрогин, кога тој јузернејм не му е активен една деценија можеби? :cautious:
Уште поинтересно е дека многу такви како него „нови“ членови го знаат Стварогин.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Прегледај го приврзокот 332805 Прегледај го приврзокот 332806

Прегледај го приврзокот 332807



Да, знам дека нема потреба да го тагнувам членот, и јас истото го помислив, сигурно он ги пишувал поракиве или слајдал у дм. Како и да е ќе си остане неш јебат фаца засекогаш.

Сликите се превземани од Инстаграм профилот @softboismk
Фала што го сподели профилот, се изнасмеав читајќи. Настрана досадните филозофирања, ова е најпрецизниот и најконкретен пост таму, што јас од респект би го тргнала од софтбоис тематика скроз. Смајлињата плус :pos:

11.JPG
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.033
Поени од реакции
34.435
Фала што го сподели профилот, се изнасмеав читајќи. Настрана досадните филозофирања, ова е најпрецизниот и најконкретен пост таму, што јас од респект би го тргнала од софтбоис тематика скроз. Смајлињата плус :pos:

Прегледај го приврзокот 332814
Мекотели, мекотели насекаде. :icon_lol:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.198
Поени од реакции
27.503
Член од
8 мај 2022
Мислења
551
Поени од реакции
1.617
Stavro e apoto i baba rogata na forumov.
Ako se karas so nekoj i te nervira, on e stavro(hitler)
Јас со сигурност знам дека 90% од банираните акаунти заради бабарогата Ставрогин се акаунти кои ги отвара Костич и се обидува да псуе сестри. Тоа го прави затоа што е Костич, и е надуван па нема ништо попаметно да прави. Плус има приметено со кои членови на форумот Ставрогин најмногу се расправал, па нив ги таргетира.

Хмм, кога ќе размислам, можеби и јас сум Костич. Упсс, не сум, Костич не го знае зборот таргетира. Од друга страна, можеби не сум ни Ставрогин. Како тргнале работите, Ставрогин ќе остане како урбан мит на Кајгана. Можеби никогаш не ни постоел, можеби бил само бот, како Сунѓерот.
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.948
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Прегледај го приврзокот 332805 Прегледај го приврзокот 332806

Прегледај го приврзокот 332807



Да, знам дека нема потреба да го тагнувам членот, и јас истото го помислив, сигурно он ги пишувал поракиве или слајдал у дм. Како и да е ќе си остане неш јебат фаца засекогаш.

Сликите се превземани од Инстаграм профилот @softboismk
Тоа само на форумот филозофира. На фејс вака.
Screenshot_20220519-133253_Messenger.jpg
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
696
Поени од реакции
914
Ставре сонуваш за тоа од моите први денови овде, пред година дена, сега кога свати дека тоа е во твојата глава, кулуминираше во низа постови вредни само за прозевање.
За него и вам веројатно ултра интерсени постови, јеј возбуда, highlight на деноноќието и амебовидното битосување.
За мене прозевливо пополнување на неколкуте минути кога стварно ептен немам испланирано што да правам, а ова се случува ретко. What can I say? се читаме за некоја недела и намалете со интензитетот на постовите, минатиот пат 480 нотификации ме чекаа. :ROFLMAO: Од еден профил клика срцина, од друг тажно.
Сега озбилно, ова е без циничност, јас ни на шега не би се подбивал со него - колку болен живот.


Во инбокс караше мајка, а јас кротко се смеев, пошто знаеме дека не можи со жени. Лошо.
На Германски му реплицирав, суб-интелектуално, текстбук џенерик.
Ставре да ти го навре. Кој Ставро сонуваш, се викам Златко и прими го слатко сеа.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.502
Поени од реакции
9.406
Така се замислуваш себе ли :D
Треба да има мозок у глава за да мисли..нели гледаш дека е психијатриски случај у потпис, он ништо не мисли ...:pos::pos::pos:
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.039
Поени од реакции
10.248
Треба да има мозок у глава за да мисли..нели гледаш дека е психијатриски случај у потпис, он ништо не мисли ...:pos::pos::pos:
Значи не е така. @Partizanen banditen е најдругар на форумов од сите. И најок дечко.

Не ми испревртувај зборови.
Интерна шалааааа е топла.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.502
Поени од реакции
9.406
Значи не е така. @Partizanen banditen е најдругар на форумов од сите. И најок дечко.

Не ми испревртувај зборови.
Интерна шалааааа е топла.
Не бе душо, не ти превртувам зборови, ама не го величај бадијала, не заслужил верувај.
Од кај он најдругар и најјак дечко..дај пушти слика ;)
 
Последно уредено:
Член од
8 мај 2022
Мислења
551
Поени од реакции
1.617
Не бе душо, не ти превртувам зборови, ама не го величај бадијала, не заслужил верувај.
Од кај он најдругар и најјак дечко..дај пишти слика ;)
Прибери се бе, 50+ години имаш слики бараш од машки на 25-30 години на форуми. Стави си го прстот на чело и размисли што правиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom