Yahoo mail проблем?

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Не можам да влезам да го проверам мојот меил на Јаху(а очекувам важен -маил).Излегвит следнава порака.Се друго работит на јаху освен влегување во е-маил акаунтот.

This webpage is not available.

The webpage at http://mail.yahoo.com/?.intl=us might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

More information on this error
Below is the original error message

Error 2 (net::ERR_FAILED): Unknown error.


Друг некој истиов проблем???
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Абе знам се случвит,ама кај најде баш сега ко чекам важен е-маил.:tapp:
Барем знам дека не е само кај мене.:toe:
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Не можам да влезам да го проверам мојот меил на Јаху(а очекувам важен -маил).Излегвит следнава порака.Се друго работит на јаху освен влегување во е-маил акаунтот.

This webpage is not available.

The webpage at http://mail.yahoo.com/?.intl=us might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

More information on this error
Below is the original error message

Error 2 (net::ERR_FAILED): Unknown error.


Друг некој истиов проблем???
Ne gledam nikakov problem sajtot si raboti ako ne ti go otvara pak smeni dns stavi si drug pr:4.2.2.2
Bi trebalo da mozes
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
нема проблем ни кај мене све си работи како што треба
 
Н

'Никола'

Гостин
По грешка избришав порака од мејлот, а ми треба. Дали постои начин да ја вратам некако?
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Ако ја немаш ни во канта, пиши им меил, можеби ќе може да го повратат мејлот. Инаку сам секако дека неможеш.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.660
Поени од реакции
21.694
Јас имам апсурден и комичен проблем со мејловите на јаху. Имено имам два мејла на јаху А и Б. На времето кога се бараше бекап мејл во мејлот А го ставив Б како бекап, а во мејлот Б го ставив А како бекап. И пред неколку месеци кога пробав да го отворам Б, ми вика заради проверка за автентичност дека си стварно ти, пративме код на вашиот бекап мејл А, откуцајте го тој код тука. Кога пробав да се логирам на А, ми го вика истото, ве молиме заради автентичност да го ставите кодот што ви го пративме на Б. Сега не можам да влезам ни таму ни таму. Барав дали има сервис за поддршка јаху, има ама мора да плаќаш месечно не знам колку, а не ми се даваат пари само за да можам да си влезам во мејловите. Некој да не знае или претпостави дали има начин да се реши ова?
 
Член од
5 март 2011
Мислења
841
Поени од реакции
824
Sum odobril da mi stugaat mailovi od internet prodavnica i stigaat skoro sekoj den kako da gi stopiram
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.748
Поени од реакции
10.400
Sum odobril da mi stugaat mailovi od internet prodavnica i stigaat skoro sekoj den kako da gi stopiram
Отвори го мејлот и скролно најдолу. Има unsubscribe, кликни го него и ке те одбеде до страната за да тргнеш да не ти идат известувања.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.857
Поени од реакции
7.546
Отвори го мејлот и скролно најдолу. Има unsubscribe, кликни го него и ке те одбеде до страната за да тргнеш да не ти идат известувања.
Преку Gmail на телефон како да направам да не стигаат некој мејлови вакви?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.857
Поени од реакции
7.546
Истотото важи за секаде.
Има ли опција повеќе одеднаш да им се направи Unsubscribe? Имам многу што ми стигле бидејќи со мејлот секаде сум се регистрирал и сега стигале куп реклами низ годиниве а направен ми е мејлот многу одамна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom