Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2020
Мислења
583
Поени од реакции
902
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Znam da to sokantno zvuci ali na mobitelima i slicnim pizdarijama postoji chromecast, miracast....vecina playera to podrzava tako da...
Автоматски споено мислење:

Cega prva violina...
Apropos gorepomenutog, dok smo mi ganjali konzerve i sutali loptu po ulici on je razbijao panele tako da konstatacija o prvoj violini ima itekako smisla.
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
Razumem da castujem video sa letovanja ili da pogledamo fotke na velikom ekranu , ali zasto da gledam kanale preko mob. kad mogu direktno na TV-u. Ponekad You Tube jer me mrzi da tipkam na njihovoj platformi i toliko.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Apropos gorepomenutog, dok smo mi ganjali konzerve i sutali loptu po ulici on je razbijao panele tako da konstatacija o prvoj violini ima itekako smisla.
Ne znam za tebe,kad sam ja ganjao loptu personalnih racunara nije bilo...a ni panela.Moje interesovanje pocinje sa spekicom a tada iptv nije bio ni u najavi ali zato igrice...
 
Член од
12 август 2020
Мислења
64
Поени од реакции
64
Работи но му треба долго време да одговори на барањето. Значи проблем е со серверот каде е хостиран gigaiptv.
Мене ми дава порака access denied, не почнува воопшто....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Od toliko stranih servera nema potrebe ni lupati glavu za ove naše servere, trošenje vremena i živaca, a stranih servera sa našim programima ima na izvolite.
I to pravih 4k sta rasturaju.Kod nasih dva kanala malo boljih i vec mu se dive kad tamo brdo tih kanala slika rastura.Nema sta nema
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Niko ziv od nasih nema 4K program.Ovo sta ima tvviet sk i evrosport to su UHD kanali a ne 4k.A stranci imaju da se zmrsnes u listi na 100 ono kanala.
Postuj nase jeb.. sta je tu je al okrenimo se zapadu.Evo ja i viettv cijenim ne zato sto mi luc luc dao da gledam badava.Ima nekoliko ok kanala.Ja i luc luc se volimo od 2015 godine.Jedino mene nikad ne gasi mogu po cijele dane gledat.
 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
317
Поени од реакции
321
Ja iskreno ne branim i ne štitim naše servere, nego drkave zaštite i sva sranja sa njima da nemam ni sam volje za tim glupostima da se bahćem i opterećujem, jedan do dva servera strana i imam sve što mi treba, a ovi naši pa znam da ih neki štite i znam na koji način jer im preko foruma ukažu na propuste i onda mi koji ne znamo baš sve upadamo u začarani krug toga i ne možemo da upratimo sve, evo ja prvi ne mogu sve da upratim, ali se opet snađem i gledam ono što se može i tako, ali iskreno sve to postaje mukotrpno jer niti vremena niti živaca za sve ovo čast i poštovanje svim starijim ljudima od mene koji su u ovome od početka i koji znaju znanje iskreno divim im se na umeću i znanju.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jos to sve dobro klapa jes da smo vec u godinama al se drzimo.Ja sam prezadovoljan kako to jos sve klapa.
Vise se ne zamaram ko sta stavi javno.
Автоматски споено мислење:

A koji serveri imaju najviše 4k kanala?
Vrti pa ces sam dokucit.Necemo vise na tacnu stavljat.Da ih upucate popreko.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom