Фан клуб: РК Пелистер

Член од
31 август 2021
Мислења
316
Поени од реакции
1.697
izgoreni ke si legnime vecer gotovo ne popari
na tribina transparent eurofarm a se pej o suzana go ebam pelister
Не е работата дали некој ве изгорел, сами си се изгоревте, вратете се поназад на форумот и видете самите што сте пишувале за Еурофарм...
А иначе се слагам за Комити, сѐ изгубија малце со пеењето контра транспарентот
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
613
Поени од реакции
1.095
Не е работата дали некој ве изгорел, сами си се изгоревте, вратете се поназад на форумот и видете самите што сте пишувале за Еурофарм...
А иначе се слагам за Комити, сѐ изгубија малце со пеењето контра транспарентот
pisevme za eurofarm rabotnik koj pojke ne postoi ili ne mislis ti taka ?
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
613
Поени од реакции
1.095
Ај ќе бидам тогаш попрецизен, РК Работник кај е сега?
:zver:
pred dve minuti ti napisav deka ne postoj poke rabotnik napisa tocno nezz so e problemo stvarno
ova e i posleden moj citat so tebe oti ocigledno i sam neznajs so sakas i plus zabegvame od temata ova e tema na rk pelister ako imas da kazis nesto za utakmicta vo nedelata primer solobodno ako ne naprajte si druga tema i tamu kolku sakate diskutirajte koj e koj imas slicni na tebe kolku sakas samo ne bidete od sk site oti mozi da se zbunite kako po navika za nekoj drug klub da pocnite da navivate kako vo minatoto:jeeee:
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.040
Поени од реакции
5.778
Доста бе со скопјани се расправате кој шо бил кога бил, тема пред 2 години...
самите на себе се контрадикторни, на нивната фан страна не нарекуват Рк Пелистер(шо е и за пофалба) а вадат парола шо врска нема. 85-та не можат да ја преболат, за образ и срам зборат а ја имаат најсрамната спортска фузија во Македонија.
 
П

Пљампач

Гостин
Кушан замина, прашање е кој ќе биди замената... Ако планират со Граџан и Марковски дс ја истуркат полусезоната, тогаш се сварно аматери цела управа..
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.898
Поени од реакции
7.306
Кушан замина, прашање е кој ќе биди замената... Ако планират со Граџан и Марковски дс ја истуркат полусезоната, тогаш се сварно аматери цела управа..
Ne veruvam vo takov luksuz da si dozvolat ama gazdite od so se zabludani vo toj babic i vanco da mu recat i bez golman ke igrame a ne bez piker ama rekovme ko ke vidime kaj bevme i vaka sme sega na konj sme barem licime na klub ama daleku sme od evropa kako so treba i kako so sakame da bidi

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
П

Пљампач

Гостин
Бенфика го исфрли РНЛ во квалификациите за ЛЕ групна фаза, Нексе го елиминира Силкеборг.
Оваа сезона ЛЕ еќ биди далеку поквалитетна од минатата, конкуренцијата е страшна... Повеќе од пола екипи по квалитет комотно можат да се натпреваруваст во ЛШ.
Ние со ваква безидејност на терен и ростерот кој го имаме, богами ќе бидиме топовска храна...
 

ZelenoBel

Нова Битола
Член од
30 април 2013
Мислења
1.481
Поени од реакции
6.693
Не знам зошто паѓате на вака ниски провокации за осмооделенци, остајте ги тркалата селски и не му реплицирајте, не се вредни.
Најгрдо минато имат во цел свет, не се достојни да се споредват со нас. Ние ко гледавме ракомет и ко не носеја нашите родители в сала, тие растеја по некој ниви низ Мкд.
Плус името нивно Комити е лажно. Ниту имало, ниту ќе има такви мажи во скопје. Тие се само провинцијалци и педерлај. А да, Рк.1961 е курва партиска.
Да си гледаме за нас, само игнор на овие.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom