Хип хоп културата во Македонија

Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.548
Последнава трака ептен у курац, земал Левица да ги дисуе :tapp:
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Аман бе пријателе, зошто толку голема омраза?
Автоматски споено мислење:


Тонио Сан.
Zašto e kopile smrdeno. :gjavol::gjavol::gjavol:
Автоматски споено мислење:

Може Тонио Сан во Раким да се претвори ако сака, секогаш некој ќе му спомне дека ја ебел жена му на оноа павијанчено :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Тонио Сан може вода да му носи на Раким и да му ги мие нозете уз пут.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Што толку омраза. Ти згрешил нешто он тебе за ти вака да му пишеш?

И друго кого он ебел тоа е негова лична работа која сигурен сум ја расчистил со екипата кој долги години беше со нив, дали човечки или не човечки расчистил крај краева не битно за нас толку. Имаме право да ни се допаѓаат или не ни се допаѓаат неговите песни ама немаме многу право па да му пишуваме лично пораки со толку омраза бидејќи на нас повеќето сигурно ни нема згрешено нешто.

И мене новиве песни од него не ми се допаѓаат но не сум таков да почнам да му пишувам него лично пораки на социјалниве мрежи каде ќе му посакувам се најлошо.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Што толку омраза. Ти згрешил нешто он тебе за ти вака да му пишеш?

И друго кого он ебел тоа е негова лична работа која сигурен сум ја расчистил со екипата кој долги години беше со нив, дали човечки или не човечки расчистил крај краева не битно за нас толку. Имаме право да ни се допаѓаат или не ни се допаѓаат неговите песни ама немаме многу право па да му пишуваме лично пораки со толку омраза бидејќи на нас повеќето сигурно ни нема згрешено нешто.

И мене новиве песни од него не ми се допаѓаат но не сум таков да почнам да му пишувам него лично пораки на социјалниве мрежи каде ќе му посакувам се најлошо.


 
Член од
11 декември 2020
Мислења
47
Поени од реакции
80
За тие што го бранат Тонио Сан, нека пробаат да се стават во кожата на Брус како би им било кога "најдобриот" другар би им ја ебел девојката подолг период? Не викајте дека не е крив, зошто ако бил прав другар ќе му кажел уште на прво удварање дека и шета гзот и ќе му го спаси времето што го губи со неа залудно
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Автоматски споено мислење:



Дали има некој пред компјутерот што мота? 100% BootlegsBasementLab!
Тука рокам исто како Александар Хлеб..
ДОАѓам јас не сум како ЏОКОВИЧ.
НЕ СЕРВИРАМ! НЕ СУМ РЕКЕТАР!
 
Последно уредено:
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.548
Страјк со Смоке на Д фестивал. Ебан е животот ама тоа е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom