Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
druze ovo nije tema za satelit nego iptv nerazumem zasto stavjate od sat na iptv otvorite temu i tamo stavjaj slike koliko zelis,mnogo je glupo sto raDITE OVDE TAKVE STVARI.lJUDI DOLAZE U VEZI iPTV
ma taj ti kaze da sve se uzima ot satelit i ovi nazemni operatorima,evo ovi vas omilen http://tvviet.gs/ sve krade ot satelit posle go stavlja prez nekoliko uradzje i preko internet ti go prodaje ljudima.Ako uzmes signal direktno ot satelit preko OpenWebif slika ce ti kasni ot 5-15/sek a na ovi vitnamac kasni 1 minuta i vise.
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
[QUOTE = "Pifi Pedalot, post: 9312759, član: 63557"]
Želim da svi koristite satelit i ove dodatne operatore, ovaj omlet http://tvviet.gs/, kako biste ukrali sve sa satelita nakon što ga postave necoliko uradzje i putem interneta za prodaju ljudi. Ako signal koristite izravno sa satelita preko OpenWebif slika ce ti kasni ot 5-15 / sec a na ovi vitnamac kasni 1 minutu i vise.
[/ CITAT]
Da i? u čemu je stvar. svi mi "posuđivamo" liste isvi ostali "provideri" tako rade. Ja lično gledam tvviet i ne žalim se jer ima najmanje problema s njim. nek mi netko da listu u kojoj će raditi svi kanali bez prekidanja već više od 3 godine. Platim isto ko i tvviet. 3 konekcije 10 eura mjesečno. Boli me ona stvar što će strim kasnit minutu. da hoću gledat tekmu s vrlo malim zakašnjenjem nađem preko OpenWebifa i gledam. sve je to ovdje kur... . Nitko ne želi pomoći niti ništa zato i je ekipa osnovala svoj forum gdje pomažu i nisu mlitavi i svadljivi kao ovdje. LP
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@PifiPedalot imam drim strimova koji ne kasne uopste, cak par njih idu i brze od mog satelita
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
22
Поени од реакции
2
Može m3u lista da ima super star i najmanje 2 konekcije zbog sigurnosti. Havala
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
@PifiPedalot imam drim strimova koji ne kasne uopste, cak par njih idu i brze od mog satelita
ma ima to znam ovi beIn sport iz Qtar uobste ne kasnat daze idat 2 sek unapred i drugi ali vecina sa tako 5-15 sek koje e normalno kako znas ovi stremovi na A1 isto kasnat 10-15 sek.Ali problem je na
bunc
da nema pare i nikad nema da plati za ovakvi stremova a i nema koj da mu gi da zato vecina sa gotovi da platat 10 evra za vazduh i za 5000 stremove koj kasnat 3-5 minuta i takvi stvari.Vazno je da se vrti nesto 2000-3000kb/s sve ostalo je Mercedes za nih.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
[QUOTE = "Pifi Pedalot, post: 9312759, član: 63557"]
Želim da svi koristite satelit i ove dodatne operatore, ovaj omlet http://tvviet.gs/, kako biste ukrali sve sa satelita nakon što ga postave necoliko uradzje i putem interneta za prodaju ljudi. Ako signal koristite izravno sa satelita preko OpenWebif slika ce ti kasni ot 5-15 / sec a na ovi vitnamac kasni 1 minutu i vise.
[/ CITAT]
Da i? u čemu je stvar. svi mi "posuđivamo" liste isvi ostali "provideri" tako rade. Ja lično gledam tvviet i ne žalim se jer ima najmanje problema s njim. nek mi netko da listu u kojoj će raditi svi kanali bez prekidanja već više od 3 godine. Platim isto ko i tvviet. 3 konekcije 10 eura mjesečno. Boli me ona stvar što će strim kasnit minutu. da hoću gledat tekmu s vrlo malim zakašnjenjem nađem preko OpenWebifa i gledam. sve je to ovdje kur... . Nitko ne želi pomoći niti ništa zato i je ekipa osnovala svoj forum gdje pomažu i nisu mlitavi i svadljivi kao ovdje. LP
Ako nisi primetio, jednu od te tri tvoje konekcija ja koristim, nije loše, stabilna ti je veza :jeeee:
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Има тема овде:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
[QUOTE = "Pifi Pedalot, post: 9312759, član: 63557"]
Želim da svi koristite satelit i ove dodatne operatore, ovaj omlet http://tvviet.gs/, kako biste ukrali sve sa satelita nakon što ga postave necoliko uradzje i putem interneta za prodaju ljudi. Ako signal koristite izravno sa satelita preko OpenWebif slika ce ti kasni ot 5-15 / sec a na ovi vitnamac kasni 1 minutu i vise.
[/ CITAT]
Da i? u čemu je stvar. svi mi "posuđivamo" liste isvi ostali "provideri" tako rade. Ja lično gledam tvviet i ne žalim se jer ima najmanje problema s njim. nek mi netko da listu u kojoj će raditi svi kanali bez prekidanja već više od 3 godine. Platim isto ko i tvviet. 3 konekcije 10 eura mjesečno. Boli me ona stvar što će strim kasnit minutu. da hoću gledat tekmu s vrlo malim zakašnjenjem nađem preko OpenWebifa i gledam. sve je to ovdje kur... . Nitko ne želi pomoći niti ništa zato i je ekipa osnovala svoj forum gdje pomažu i nisu mlitavi i svadljivi kao ovdje. LP
drug niko nikom ne pomaze ni ovdje ni na tom nekom forumu,ako neko izbaci 100 macova ili 100 visekonekcijskih tudjih listi,ne znaci da je pomogao_Ovo je biznis za 99% njih,imaju svoje servere i prodaju liste ,svrha svega je sto vise tudjih objaviti da bi svoje sacuvali,nema ti ovdje prijatelja niti ce ti bilo ko pomoci da nesto nadjes sam,ja sam se okanio,imam jos jednu listu koja radi i kad stane ,kupit cu i ja
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a sta vi u stvari hocete,(ocekujete) da vam neko objasni nesto sto vas interesuje, i da vam da ono sto vam treba, pa niko nije bas tolika budala, svako trazi nesto za uzvrat, popusta imas samo ako se sprijateljis
Автоматски споено мислење:

deli se samo sica, ono sto "treba" da se deli, i znanje na kasicicu (u sustini, ono sto se vec zna)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
a sta vi u stvari hocete,(ocekujete) da vam neko objasni nesto sto vas interesuje, i da vam da ono sto vam treba, pa niko nije bas tolika budala, svako trazi nesto za uzvrat, popusta imas samo ako se sprijateljis
Автоматски споено мислење:

deli se samo sica, ono sto "treba" da se deli, i znanje na kasicicu (u sustini, ono sto se vec zna)
ja vise necu nista ni od koga,mada sam vise mnogima dao nego sam dobio,imam tu jos jednu listu i kad stane,kupim i ne zezam se vise.Kazem,ovo je biznis,unistavaju se tudje liste da bi svoje prodao,prodavaju se neki confizi za 100 eura koji nadje jedan obicni mac,i to ako ga potrefis,a taj isti mac nadje i komanda od hopcupa i xenu i fiddler,koju je ovdje objavio.100 eura nije malo ni za ulaz u panel a kamoli za popisani mac,ovdje se 5-10 ljudi obogatilo na racun unistavanja tudjih da bi sebi stvorio vise prostora i vise klijenata,zgadilo mi se sve ovo_Ovo sam platio 50 eura sa naravno neispravnim passwordom ,jednom od
"kraljeva" kajgane Capture.JPG
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ja vise necu nista ni od koga,mada sam vise mnogima dao nego sam dobio,imam tu jos jednu listu i kad stane,kupim i ne zezam se vise.Kazem,ovo je biznis,unistavaju se tudje liste da bi svoje prodao,prodavaju se neki confizi za 100 eura koji nadje jedan obicni mac,i to ako ga potrefis,a taj isti mac nadje i komanda od hopcupa i xenu i fiddler,koju je ovdje objavio.100 eura nije malo ni za ulaz u panel a kamoli za popisani mac,ovdje se 5-10 ljudi obogatilo na racun unistavanja tudjih da bi sebi stvorio vise prostora i vise klijenata,zgadilo mi se sve ovo_Ovo sam platio 50 eura sa naravno neispravnim passwordom ,jednom od
"kraljeva" kajganeПрегледај го приврзокот 294106
E, o prevarama na tom nivou stvarno ne znam nista ! Nikada nikome nisam nista platio ! Pokusali su da me nasamare na 101 nacin, ali im nije uspelo ! Verujem da je tacno to sto kazes, i meni se to gadi, zato i "jasem" sam, i uzdam se use i u svoje kljuse !
Автоматски споено мислење:

I ovo ti moram reci, ja bih javno rekao ko me tako prevario, jer je to i zasluzio !
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
ja vise necu nista ni od koga,mada sam vise mnogima dao nego sam dobio,imam tu jos jednu listu i kad stane,kupim i ne zezam se vise.Kazem,ovo je biznis,unistavaju se tudje liste da bi svoje prodao,prodavaju se neki confizi za 100 eura koji nadje jedan obicni mac,i to ako ga potrefis,a taj isti mac nadje i komanda od hopcupa i xenu i fiddler,koju je ovdje objavio.100 eura nije malo ni za ulaz u panel a kamoli za popisani mac,ovdje se 5-10 ljudi obogatilo na racun unistavanja tudjih da bi sebi stvorio vise prostora i vise klijenata,zgadilo mi se sve ovo_Ovo sam platio 50 eura sa naravno neispravnim passwordom ,jednom od
"kraljeva" kajganeПрегледај го приврзокот 294106
Bez ljutnje drug, ali tvoj problem i razlog za srdžbu više leži u nemogućnosti da otkriješ šta ti zapravo treba i kako do toga da dođeš, a da ne preteraš, tj. da imaš mere sa žaljama/mogućnostima.
Mogu se naći dobre liste, mogu se naći pojedinačni strimovi, stabilni i trajni.
Stalker_portali su uvek bili zahvalni da pomire sve ovo. Zato ne bacaj olako pare, sve je na dohvat ruke, ali moraš pružiti ruku ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
E, o prevarama na tom nivou stvarno ne znam nista ! Nikada nikome nisam nista platio ! Pokusali su da me nasamare na 101 nacin, ali im nije uspelo ! Verujem da je tacno to sto kazes, i meni se to gadi, zato i "jasem" sam, i uzdam se use i u svoje kljuse !
Автоматски споено мислење:

I ovo ti moram reci, ja bih javno rekao ko me tako prevario, jer je to i zasluzio !
prepoznat ce se sam,pa neka on sam kaze,nije problem u 50 eura,nije se on obogatio od tih 50,nisam ni ja postao siromah,sve ok,bilo je to prije dvije tri god,prosle godine sam umalo nasjeo na konfig od 100 eura,koji nadje MAC,i ne samo mac,nego i drzavu u kojoj je taj stb,valjda ta info vrijedi 90 a sam mac 10 :) :) :) :) :) :) :)
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
Има тема овде:
tako je saskon...
starbucks....seli svoje slicice i svoja sprdanja tamo u temu odredjenu za to
 

Kajgana Shop

На врв Bottom