dreambox+шеринг [ cccam ]

Член од
29 ноември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
еве тема за шеринг за која мислам дека има многу интерес. сите што се заинтересирани и имаат прашања или проблеми можат да се обратат тука или преку пм. Ч)
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
:toe:Ова бесплатно е ?Кои канали можат да се гледаат со каков калитет?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
856
Со дримбоксот, е неможно повеќе од еден телевизор да се приклучи.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
епа вака

дрим кинески 110 евра
тањир, лнб 2000 денари
мотор ако сакаш окулу 50 евра
рутер окулу 20 евра
шеринг од 70 до 100 евра годишно
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6
дрим кинески 110 евра
тањир, лнб 2000 денари
мотор ако сакаш окулу 50 евра
рутер окулу 20 евра
шеринг од 70 до 100 евра годишно
Tequilla Отварат ???? Зш нешто нејќит во последно време
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
не отвара

не отвара ppv канали само на орбит ги отвара maxtv
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
163
Поени од реакции
23
а колку канали ке добиеш со горенаведената опрема и дали има пренос на HD канали?
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
Член од
6 февруари 2007
Мислења
2.448
Поени од реакции
2.022
Ima i original Dream 500S kaj mene no se doplaka plus 50 evra od gorenavedenata cena pa koj saka original neka poveli.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom