Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
E, sad svi ovu dvojicu zatrpajte porukama da vam daju bar jednu od 1001 višekonekcijeske liste, a neće vam dati, he, he!
Draža mi jedna-jedina moja 3-konekcijaska nego sve vaše da ih ni scroll sa strane ne može prebrojati!
Автоматски споено мислење:

A meni je draza ona jedna lista,sto sam je ja sam pronasao(skenirao),vec hiljadu ovih sto izvucete iz browser-a :D
Ukrao si mi misao, bilo je istovremeno!
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Iskreno,mislio sam da su neki clanovi slifovaniji i da nece nasjesti na provokacije. Ko,imalo drzi do ovog hobija,nece ovako javno postavljati liste i samim tim ugroziti druge clanove koji stvarno zele da gledaju TV. Jbg.izgleda da sam ja na pogresnoj strani!:)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Iskreno,mislio sam da su neki clanovi slifovaniji i da nece nasjesti na provokacije. Ko,imalo drzi do ovog hobija,nece ovako javno postavljati liste i samim tim ugroziti druge clanove koji stvarno zele da gledaju TV. Jbg.izgleda da sam ja na pogresnoj strani!:)
Slazem se, ne znam zasto se ljudi opasno primaju ...ako neko objavi nesto , pa normalno je da to ima jos neko , pogotovo kad se radi o kapitalnim stvarima..ne vidim razlog zasto da budemo zloćudni i odmah imamo potrebu da unistavamo, ja provokacije u vidu objava slika novih alata, bilo kakvih specificnosti dozivljavam kao nesto simpaticno sto pomaze ozivljavanju same teme.

A ako treba da ugasimo sve onda je najmanji problem sve javno objaviti, srusiti pola nasih servera, pobrisati im citave baze itd ....
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Iskreno,mislio sam da su neki clanovi slifovaniji i da nece nasjesti na provokacije. Ko,imalo drzi do ovog hobija,nece ovako javno postavljati liste i samim tim ugroziti druge clanove koji stvarno zele da gledaju TV. Jbg.izgleda da sam ja na pogresnoj strani!:)
Mislim da je uvek više loših lista a manje pravih ljubitelja, bio sam skeptičan da baš toliko ljudi gleda IPTV, ali sada vidim da ih ima dosta ali da je malo onih koji drže do mere, ukusa, skromnosti, a mislim da su to prave vrline hobija i zanimacije.
Ja gledam najviše 15 kanala + 10 sportskih, sam sam ih pronašao ili uz pomoć sugestija ovde najcenjenijih, neeksoniranih i nehvalisavih, članova-ljudina.
Imajmo mere i kad tražimo i kad dajemo ;)
Od mene nemojte tražiti liste, ali ako nekome trebe neki određeni kanal, exyu pre svega, neću ga razočarati.
 
Последно уредено:
Член од
6 ноември 2018
Мислења
87
Поени од реакции
63
Pozdrav @zokiniko
Nazalost nemogu ti poslati PP za link za ove visekonekcijske, pa ako mozes posalji mi poruku.

Hvala unapred
 

Kajgana Shop

На врв Bottom