Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@bind jedino cu razumeti, ako ih prodajes, inace ...... ti se ne kurcis slikama, nego slikom (povremeno) :pos:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184
Да неби долазило до забуне шта се смије а шта не смије најбоље је ову тему затворити за писања а отворити нову у којој ће у првом посту јасно писати шта се смије а шта не. Тако ћеш и ти имати мање посла и сви бити упознати.
Da malo pojasnim ovo sta sam mislio ,nisam se dobro izjasnio.
Lista odnosno plejer pokazije likove ,slike od vozaca bolida.
Dali druge liste i plejeri mogu tako ,nije mi poznato.
Автоматски споено мислење:


Ima lepo napisano i objasnjeno na prvoj stranici od teme.Tako da i naglasio je kome se ne dopada,ima mali milion foruma.
Има само један проблем - што се тога нико није придржавао у задњих 92,218 постова.
Кога се регистрирате на Кајгана форум, дали ви бара согласност за почитување на правилата на форумот? Да.
Дали сте ги прифатиле правилата? Да, зашто ако не сте ги прифатиле, немаше да може да пишувате тука.

Муабетот ми е: нема потреба во секоја една тема да се нагласува одново што е забрането на цел форум. Се знае, тоа се правила кои мора да се почитуваат секаде. Јас тоа во почетното мислење го додадов затоа што тука никој не ги почитуваше правилата.

Линкот до форумските правила е достапен на сите, долу, десно. Еве го и тука, па препрочитајте: https://forum.kajgana.com/help/terms/
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sa njima zezam D3n1s-ov Checker,napunim ga i sve liste uglavnom rade i onda kliknem na po neku listu i pustim po neki kanal i onda opet tako sutra i onda dodjem tamo i ovamo i slikam.
Ko da sebe gledam, ja im izvucem usere i pass, napravim combo i onda u nekim prahistorijskim alatima ih opet skeniram i dozivim ekstazu kad vidim ono hits :D
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Ko da sebe gledam, ja im izvucem usere i pass, napravim combo i onda u nekim prahistorijskim alatima ih opet skeniram i dozivim ekstazu kad vidim ono hits :D
A ja pustim i zvucni signal za hits i ona samo cujes cin,cin,cin,cin,cin,cin i tako po 5 minuta,ma praznik za usi ,bolje od muzike :facepalm:.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a ja trenutno na drugom monitoru gledam
German Frauen Bundesliga 1 - Week 17

Bayern Munich v Hoffenheim :D
i razmisljam o @kenusha :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom