Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 јануари 2017
Мислења
177
Поени од реакции
135
Jel radi nekome topiptv ? Nacesto mi kaze da je server down


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Hvala
Автоматски споено мислење:


hvala puno top aplikacija, da li mozda znas kako da vidim informacije o rezoluciji kad pustim kanal ili film ne mogu da nadjem tu opciju nikako.
Nazalost ne moze se vidjeti rezolucija i ja sam trazio. Pozdrav.
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Kako da ne koliko miliona MAC-ova trebas?
imaš oko 16700000 MAC linija 00:1A:79:XX:XX:XX (0123456789 ASCDEF) i isto toliko 00:1a:79:xx:xx:xx, to je teško oko 2x 350MB ~, i još notes ili notes++ tutorijal, neka neko ko ima brži net pošalje:(
Ja imam sve MAC-ove od bozegrabar jos iz 2008god ali nedjelim njegovo jer sam dobio ali sve se moze sa notepad++ rijesiti.
Nije problem postati negdje taj kombo ali on ima svrhe ako spadas u porodicu meduza Turritopsis Dohrnii ili onih Koi sarana, kao ljudsko bice je malo vjerovatno da ces to obigrati u neko smisleno vrijeme.
ma, jasno je meni da je to previše miliona za preskenirat, al reko imam stari laptop, odem na teren na cca 1tjedan, pa ostavim upaljeni skener na tavanu pa neka vrti, pa nek se nađe za budućnost, ciljam na servere koji još nemaju neke zaštite pa storm odlično odrađuje posao sa cca 1200 macova po minuti.. znam za notepad ++, al kome da lažem, ovako je lakše, pitam pa ako prođe prođe, a ako ne idem sam radit combo... ali vec sam dobio na p.m.
hvala @sladjanrvo i @igacjaca
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Takodje jedan fenomenalan i efikasan alat od člana koji je tu ..sve skenira, i stalkere, i xc i galaxy, servere koje imaju status ˝zasticenih˝.
Alat mu je deset puta bolji i efikasniji od nekih koje su napravili ˝veliki¨ strucnjaci.
Jos graficki interfejs malo da sredi i to je top... sto se tice efikasnosti svakako je top, jaci od Manzerinog.

Snimka zaslona (189).png
Автоматски споено мислење:

OB :) Poslao sam ti dokaz(y)
Ob je van konkurencije , to sam 100 puta rekao. Nisi me shvatio , racunam samo ove alate napravljene iskljucivo za IPTV. ;)
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
Evo neka mi kaze neko koji alat ovako pregledno da detaljnu krvnu sliku od servera ?

Прегледај го приврзокот 290796
Skoro sve.
Jedan od tvojih mac-ova gore :)
Server ID = burebaruta.xyz
Real URL = http://nacionalnaklasa.xyz:12974
Portal = http://burebaruta.xyz:12974/c/
Play List = http://burebaruta.xyz:12974/get.php?username=7XS8MNSdhz&password=1xv9YQe3aO&type=m3u_plus
Mac = 00:1A:79:xx:xx:xx
Username = 7XS8MNSdhz
Password = 1xv9YQe3aO
Adult = 0000
Active Connections = 0
Max. Connections = 1
Expires = June 13, 2021, 5:03 pm
Created = 2020-03-26:23-31-19
Country = Germany
Country Code = DE
City = Kassel
Cient-IP = 5.146.251.49
Id = 37160
Name = 11273
Format = m3u8, ts, rtmp
Client Type = STB
Stb Type = MAG256
Hw-Version = 7.10-CYB-00
♛♛===================================♛♛

S. P.
Sad vidim da u gornjem postu si rekao osim O. B.
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Takodje jedan fenomenalan i efi ;) o_Okasan alat od člana koji je tu ..sve skenira, i stalkere, i xc i galaxy, servere koje imaju status ˝zasticenih˝.
Alat mu je deset puta bolji i efikasniji od nekih koje su napravili ˝veliki¨ strucnjaci.
Jos graficki interfejs malo da sredi i to je top... sto se tice efikasnosti svakako je top, jaci od Manzerinog.

Прегледај го приврзокот 290798
Автоматски споено мислење:

Ob je van konkurencije , to sam 100 puta rekao. Nisi me shvatio , racunam samo ove alate napravljene iskljucivo za IPTV. ;)
E taj i ne opterecuje previse procesor.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Nije problem postati negdje taj kombo ali on ima svrhe ako spadas u porodicu meduza Turritopsis Dohrnii ili onih Koi sarana, kao ljudsko bice je malo vjerovatno da ces to obigrati u neko smisleno vrijeme.
a ne radi se to tako da guraš 17 miliona upita he, ali to moraš imati................imenjače
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom