Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Server? Ja sam mislio da za restriam na astra panelu moze i preko obicne ip adrese a sad da serveri restrimaju astra panele nezz.
Koji je to server ako nije tajna?
Da iskeniro sam ip servera i naso svasta.
Evo primera @monospace je postavio astru, zna te li sta ima sve na toj ip adresi.
 
Последно уредено:
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Da iskeniro sam ip servera i naso svasta.
Prijatelju jel znas ti sata je astra panel i zasto se koristi i koja je njena uloga. Ja se stvarno izvinjavam al mislim da govorimo o skroz razlicitim stvarima. Nebih zelo da se ovo shvati kao rasprava vec jednostavno puno je kontradiktornosti nije server nego je ip od servera.
Svi smo tu da naucimo jedni od drugih i molim te pojasni mi malo stvari ove o kojima pises bio bih ti zahvalan.
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Prijatelju jel znas ti sata je astra panel i zasto se koristi i koja je njena uloga. Ja se stvarno izvinjavam al mislim da govorimo o skroz razlicitim stvarima. Nebih zelo da se ovo shvati kao rasprava vec jednostavno puno je kontradiktornosti nije server nego je ip od servera.
Svi smo tu da naucimo jedni od drugih i molim te pojasni mi malo stvari ove o kojima pises bio bih ti zahvalan.
Pise gore samo nisam stavio "OD'
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Prijatelju jel znas ti sata je astra panel i zasto se koristi i koja je njena uloga. Ja se stvarno izvinjavam al mislim da govorimo o skroz razlicitim stvarima. Nebih zelo da se ovo shvati kao rasprava vec jednostavno puno je kontradiktornosti nije server nego je ip od servera.
Svi smo tu da naucimo jedni od drugih i molim te pojasni mi malo stvari ove o kojima pises bio bih ti zahvalan.
Prestani se izvinjavati na svaki post i reci slobodno sto mislis :) Ironac ovaj informaticar ce ti glave doci :)
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Prestani se izvinjavati na svaki post i reci slobodno sto mislis :) Ironac ovaj informaticar ce ti glave doci :)
Nije njegova namjera bila losa on je htjeo da podjeli sto je imao samo meni nisu jasne neke stvari pa sam pitao za pojasnjenje.
Recimo ako na https://www.zoomeye.org/ napisete ovo: astra +country:"RS" +title:"Astra Control Panel" ili stavite Bosna Srbija Makedonija nebitno zbog cega na kajgani da djelite Ruske astre ili kazete da su to neki serveri kojima nije moguce pristupiti.
Evo jedan primjer ako govorimo o istoj stvari:
HTTP/1.1 200 Ok
Server: Astra
Content-Length: 281230
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Connection: close

<!-- Astra: Web Interface -->
<!-- https://cesbo.com/astra/ -->
<!-- Copyright (C) 2012-2020, Cesbo OU <info@cesbo.com> -->
<html lang="en">
<head>

 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Nije njegova namjera bila losa on je htjeo da podjeli sto je imao samo meni nisu jasne neke stvari pa sam pitao za pojasnjenje.
Recimo ako na https://www.zoomeye.org/ napisete ovo: astra +country:"RS" +title:"Astra Control Panel" ili stavite Bosna Srbija Makedonija nebitno zbog cega na kajgani da djelite Ruske astre ili kazete da su to neki serveri kojima nije moguce pristupiti.
Evo jedan primjer ako govorimo o istoj stvari:
HTTP/1.1 200 Ok
Server: Astra
Content-Length: 281230
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Connection: close

<!-- Astra: Web Interface -->
<!-- https://cesbo.com/astra/ -->
<!-- Copyright (C) 2012-2020, Cesbo OU <info@cesbo.com> -->
<html lang="en">
<head>

http://62.68.119.168:9300/playlist.m3u
A odakle ti da se sad pojavis odjednom, to sto si ti stavio sad se cuva ovdje kao oci u glavi i onda se djeli ljudima i glume se strucnjaci. Nevalja ti to burazeru sad kad te krenu napadati gotov si :)
Vidis da ovaj nezna ni sta je Astra ni flussonic postavio si mu nekoliko pitanja ninajedno odgovorio nije on ti ga dodze ko dux samo odgovori server njima je sve server i astara i flus i xtream i galaxy server i bog :)
A neznaju sta je uloga servera sta radi to cudo ajde objasnite mi ?
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
A odakle ti da se sad pojavis odjednom, to sto si ti stavio sad se cuva ovdje kao oci u glavi i onda se djeli ljudima i glume se strucnjaci. Nevalja ti to burazeru sad kad te krenu napadati gotov si :)
Vidis da ovaj nezna ni sta je Astra ni flussonic postavio si mu nekoliko pitanja ninajedno odgovorio nije on ti ga dodze ko dux samo odgovori server njima je sve server i astara i flus i xtream i galaxy server i bog :)
A neznaju sta je uloga servera sta radi to cudo ajde objasnite mi ?
A na cemu stoje svi ti paneli koje si pobrojao?
Na grani?
Naravno da stoje na serverima, pa kad skeniras neki server mozes naci i vise tih panela na jednom serveru.
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
A na cemu stoje svi ti paneli koje si pobrojao?
Na grani?
Naravno da stoje na serverima, pa kad skeniras neki server mozes naci i vise tih panela na jednom serveru.
Postovani gospodine ti svi paneli mogu da stoje na jednoj ip adresi privatnoj od bilo koga, probacu da pojasnim malo da me svi razumjete a da se niko ne uvrjedi.
Ukoliko vam vise protoka informacija je potrebno nego sto podrzava vas internet onda morate da iznajmite tu uslugu i ta usluga se zove server.
Ja se izvinjavam na losem srbskom ali server je dakle protok informacija koji korisnik sam sebi nemoze da obezbjedi.
Автоматски споено мислење:

A odakle ti da se sad pojavis odjednom, to sto si ti stavio sad se cuva ovdje kao oci u glavi i onda se djeli ljudima i glume se strucnjaci. Nevalja ti to burazeru sad kad te krenu napadati gotov si :)
Vidis da ovaj nezna ni sta je Astra ni flussonic postavio si mu nekoliko pitanja ninajedno odgovorio nije on ti ga dodze ko dux samo odgovori server njima je sve server i astara i flus i xtream i galaxy server i bog :)
A neznaju sta je uloga servera sta radi to cudo ajde objasnite mi ?
To sto si ti nabrojao da stoji da se sve to moze emitirati sa obicne ip adrese. I inace mislim o tebi da si jedan od rjetkih koji se bori za neke ljudske kriteriume i norme za sto bih se svi trebali zalagati.
Nadalje Xtream je nistra drugo nego vizuelno pojasnjenje onoga sto stoji u mysql a da bih vi sami sebi vizualno pojasnili treba vam phpmyadmin tako. A da vizualno ispravite phpmyadmin onda koristite xtream naravno sa nekim dodatcima al to je sve ugrubo receno.
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Postovani gospodine ti svi paneli mogu da stoje na jednoj ip adresi privatnoj od bilo koga, probacu da pojasnim malo da me svi razumjete a da se niko ne uvrjedi.
Ukoliko vam vise protoka informacija je potrebno nego sto podrzava vas internet onda morate da iznajmite tu uslugu i ta usluga se zove server.
Ja se izvinjavam na losem srbskom ali server je dakle protok informacija koji korisnik sam sebi nemoze da obezbjedi.
Heh, gresis druze u definiciji servera i cemu server uopste sluzi.
To uopste nema veze sa protokom informacija kako ti kazes.
Svako moze da podigne server kod sebe kuci i da instalira pomenute panele a "protok" koji pominjes moze obezbediti balancerima tj. iznajmljenim serverima koji bi za to sluzili
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Heh, gresis druze u definiciji servera i cemu server uopste sluzi.
To uopste nema veze sa protokom informacija kako ti kazes.
Svako moze da podigne server kod sebe kuci i da instalira pomenute panele a "protok" koji pominjes moze obezbediti balancerima tj. iznajmljenim serverima koji bi za to sluzili
Znaci paneli= server po tebi ili ?
To sam ja i reko samo ne citate pravilno instaliraj i xtream i php_myadmin i stalker_portal mada da sa njim dodze i phpmyadmin al nema veze isto ti ga dodze. Ok sve si to napravio ali nemozes ti da saljes hiljadama korisnika sliku treba ti server za to jel razumes :=
Hocu da restrimam za 500 ljudi i nema veze sa protokom informacija sa cim onda ima razmjenjujemo gene volio bih ja to al kakve ruskinje plavke da budu.
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Znaci paneli= server po tebi ili ?
To sam ja i reko samo ne citate pravilno instaliraj i xtream i php_myadmin i stalker_portal mada da sa njim dodze i phpmyadmin al nema veze isto ti ga dodze. Ok sve si to napravio ali nemozes ti da saljes hiljadama korisnika sliku treba ti server za to jel razumes :=
Pa napisao sam vec napravis server od svog racunara i na njemu instaliras panel.
A ako imas los net onda dodas iznajmljene servere na koje ces staviti strimove.
Dosta zbrke tu uonosi ovo tvoje "svi paneli mogu da stoje na jednoj ip adresi privatnoj"
Nista nemoze da stoji na ip adresi, to je samo adresa od servera, znaci stoji na serveru.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Nije njegova namjera bila losa on je htjeo da podjeli sto je imao samo meni nisu jasne neke stvari pa sam pitao za pojasnjenje.
Recimo ako na https://www.zoomeye.org/ napisete ovo: astra +country:"RS" +title:"Astra Control Panel" ili stavite Bosna Srbija Makedonija nebitno zbog cega na kajgani da djelite Ruske astre ili kazete da su to neki serveri kojima nije moguce pristupiti.
Evo jedan primjer ako govorimo o istoj stvari:
HTTP/1.1 200 Ok
Server: Astra
Content-Length: 281230
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Connection: close

<!-- Astra: Web Interface -->
<!-- https://cesbo.com/astra/ -->
<!-- Copyright (C) 2012-2020, Cesbo OU <info@cesbo.com> -->
<html lang="en">
<head>

moze i ovako brzo i jednostavno
Snapshot (2021-04-01 16-58-10).png
dobiju se svi rasponi od tog servera elta kabel itd ,mjenanjem porta izbaci i flusonice.couwboy itd
Snapshot (2021-04-01 17-13-45).png
 
Член од
28 август 2019
Мислења
23
Поени од реакции
40
Pa napisao sam vec napravis server od svog racunara i na njemu instaliras panel.
A ako imas los net onda dodas iznajmljene servere na koje ces staviti strimove.
Dosta zbrke tu uonosi ovo tvoje "svi paneli mogu da stoje na jednoj ip adresi privatnoj"
Nista nemoze da stoji na ip adresi, to je samo adresa od servera, znaci stoji na serveru.
Server u zajednici u kojom sam ja odrastao se podrazumjeva da radi posao za tebe a ne ti za njega. Dakle pomaze ti da upload informacije koje ti nisi sposoban.
Ti pisi sta hoces al u USA je tako. i nema rasprava dalje.
Moji roditelji su iz Bosne a ja sam odrastao u USA.
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
239
Поени од реакции
375
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
тест слика на секој канал...мислам дека имаат токен,го имав истиот случај,,ама со токенот си работеја
Vazeci token (koi je nepromenljiv) i jos jedan dodatak da povuce listu i sve radi za 5 inace vrlo vrlo dobra lista,ima u njoj jos kanala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom