Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
koji ste vi naivci :) lista je radila do nazad par minuta :)
Ja ne znam o cemu ti pricas haha, znam da lista koju ja imam a vjerovatno i on je PUKLA danas, pa vjer momak mislio da su promjenili url!
Listu mi nisi ti poslao tako da ne znas na koju mislim :)
Автоматски споено мислење:

To znam i ja naci, mislio sam na pretplatnika liste!
Автоматски споено мислење:

Šipak, nema više!
Gazda iz ZG proverava koliko mu se padobranaca dnevno kačilo ... 110% :zloo:
Znaci svi smo imali istu :D
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Znaci svi smo imali istu :D
Imao sam je ali je nikada nisam koristio, bile su mi dovoljne 1-konekcijske !
Isti slučaj kao sa diogen-listom, pojaviće se nova, trajaće nedelju dana, i onda će gazda da pređe na novi sistem !!
Inače tu listu je s početka koristilo oko 550 aktivnih korisnika, pa posle njedelju dana 950, a zadnji put 1300 - od max 1500 !!!
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Znaci ljudi , kad neko pita " ima li neko mac za taj i taj server " ,zna li neko koji je novi dns za taj i taj server " , a ako je jos uz to prisutan godinama sa dva posta godisnje u kojem pita isto to onda je jasno valjda ko je i sta je. :)
Prije nego sto odgovorite nemojte da vam bude lijeno otvoriti mu profil na sekundu ;)
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Znaci ljudi , kad neko pita " ima li neko mac za taj i taj server " ,zna li neko koji je novi dns za taj i taj server " , a ako je jos uz to prisutan godinama sa dva posta godisnje u kojem pita isto to onda je jasno valjda ko je i sta je. :)
Prije nego sto odgovorite nemojte da vam bude lijeno otvoriti mu profil na sekundu ;)
Mislis na ovaj bojannds?
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
to su reklamno testni serveri i rade koliko gazda odredi i dokle hoće, ne može ih javno objaviti ali posmatra u odredjenom periodu slabosti i ponašanje,a ujedno se reklamira,niko nije lud da realno pravi listu na 1500 kon. kad svi uspešno koriste1/1, znači niko nije izdao,svi sve znaju,i koriste as is.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
to su reklamno testni serveri i rade koliko gazda odredi i dokle hoće, ne može ih javno objaviti ali posmatra u odredjenom periodu slabosti i ponašanje,a ujedno se reklamira,niko nije lud da realno pravi listu na 1500 kon. kad svi uspešno koriste1/1, znači niko nije izdao,svi sve znaju,i koriste as is.
Može biti da postoje i takvi slučajevi ali ne uvek, recimo, bivša diogenova lista i ova poslednja o kojoj se govori nisu reklamne već se vade iz stalker_portala. Zašto se one brzo gase razlog leži u tome što sada svi skeniraju i lako ih nalaze, i onda to ladno objave javno - jer im se tako hoće !
 
Член од
12 август 2020
Мислења
59
Поени од реакции
53
Molim pomoc od starih znalaca.Na android boxu xiaomi mi box 4k sam instalirao sam par aplikacija za IPTV sa usb-a i imam problem.Naime, aplikacija Kshaw i Advanced Player koje sam isto instalirao, uredno je instalirana preko usb-a i daje mi opciju neposredno posle instalacije da je otvorim, ja je otvorim i ona uredno radi.Ali kad je zatvorim, ne mogu da nadjem shortcut u aplikacijama (jednostavno ga nema, a za STBEMU koju sam isto instalirao preko usb-a postoji shortcut, sam android sistem napravio).Kada idem u settings, aplikacije i kada pogledam sve aplikacije koje imam instalirane, nalazim i KSHAW i Advanced player aplikaciju i tamo vidim da u dozvolama koje treba da ima , nema opcije da mu dam dozvolu. Valjda ta dozvola ide da bi mogla aplikacija da se vidi na pocetnom zaslonu. Inace u osnovnim postavkama sam dopustio instalaciju aplikacija iz nepoznatih izvora. Isti mi je slucaj i sa aplikacijom Blokada 5. (za blokiranje reklama). Moze li pomoc, kako da vidim shortcut od ovih aplikacija u androidu (mislim da je android 9).
hvala puno
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782

Kajgana Shop

На врв Bottom