Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Трај многу дркаџии има.... 99 посто дури шо го направи... многу сте јаки риби сите... у пичку матер...сите елити....неможеме здив да земеме...Само што издркаме сеа на никнејмо твој и аватаро твој и полесно ни е верувај....
Не се сомневам. Ања е многу лична жена.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Ах не е та поентата. Која е тогаш? :) Само благо вознемирување на телефон? Само споделвање на информации за џабе? :) :) :) :) :)
Кој дрка на слика жити бога? :)
На времето еротики кога имаше само не било интересно не сега. Има некоја друга позадина, може некој што учествувал само да ни открие. Ја не ни знам како изгледа тоа на телеграм, и како функционира.
 
Член од
15 ноември 2013
Мислења
1.467
Поени од реакции
2.500
Ау ау ау, јаки цури го газат форумов.
Тек па којзнае што се дешава во лето ко ќе си дозволите пократка облека.
Остај ја омразата настрана кон момичкиве на форумов.
Еден тон случаеви има на ова што го кажуваат , јас лично имам видено а верувам дека и ти си видел или познаваш некоја личност што и се има исто или полошо случено
 
C

CoolIris

Гостин
@EmilijaS дај бе не се објаснувај нели гледаш дека убав дел од членовите на кајгана форумот членуваат во истите групи. Батали ги таму ајде, нека си биде дека си придаваме значење, курвички сме итн итн.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Не се сомневам. Ања е многу лична жена.
Единствена лична жена била...многу голема елита... газдата на тикток праќал и големи понуди да тверка на тикток... на инстаграм имала редовно понуди да промовира кондури и чорапи на сторито...вчера додека збореше во живо на вестите...утепаме се дркајки сите мажи...друга работа и немавме...после тоа дојде временската прогноза... и текна ни одвај дека веќе ја нема на екраните...
 

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
@EmilijaS дај бе не се објаснувај нели гледаш дека убав дел од членовите на кајгана форумот членуваат во истите групи. Батали ги таму ајде, нека си биде дека си придаваме значење, курвички сме итн итн.
Фани е. :ROFLMAO: Онака да ги гледаш само. :ROFLMAO:
Али права си.
Автоматски споено мислење:

Единствена лична жена била...многу голема елита... газдата на тикток праќал и големи понуди да тверка на тикток... на инстаграм имала редовно понуди да промовира кондури и чорапи на сторито...вчера додека збореше во живо на вестите...утепаме се дркајки сите мажи...друга работа и немавме...после тоа дојде временската прогноза... и текна ни одвај дека веќе ја нема на екраните...
Ања е актерката шо ми е на профил :ROFLMAO: Аватарот шо го спомна де. Океј е. Сите се буниме.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
@EmilijaS дај бе не се објаснувај нели гледаш дека убав дел од членовите на кајгана форумот членуваат во истите групи. Батали ги таму ајде, нека си биде дека си придаваме значење, курвички сме итн итн.
трај сите мажи од цел свет сме у јавната соба...те сеа одвај чекаме некој да прете некој нуде слики... пиша ја пред малку дали има некој кило кромит и некоја женска од охрид и ете седам чекам одговор....
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Само делот кај шо си океј со друг вид сексуално насилство и вознемирување само зошто не иди до силовање.
Пак извртуваш.
Нормално дека не сум океј со тоа што те пипкале во автобус, што те фаќале за гз и бегале (океј реално ова е детска работа, и јас 2-3 пати го имам направено во основно под peer pressure, јебига, и сеа ко ќе ми текне трите што ги фатив ништо не им беше, среќно се омажени со деца а ја останав клошар) ама да ми се жалите тука за довикување и свиркања од сељачишта па уште да потенцирате дека било зима и сте биле облечени... одеше на психолог да ти помогнат околу овие твои сексуални вознемирувања насилства што си ги доживеала многу пати? За другарка прашувам. Како ги преброди сите овие маки, како продолжи со животот, може ли малку помош да дадеш, совет, за другиве да знаат што да прават?
Сериозно ти го зборам ова, еве, ти верувам, ајде сега кажи како се справи со тоа?

На апсолвентска во Берлин мислам дека беше, шетавме со колегиве од кои едниов е ептен убав, и една фати застана и го сликаше со апарат и се кезеше ко нездрава и збореше нешто на некој скандинавски јазик мислам со другарките. Се разминавме со девојкиве и овој само рече со блага насмевка „убав сум им“.

Не правам споредба со ова, само сакам мајндсетот малку да си го смените ако ви свирне некој невоспитан сељак. Затоа што да не се лажеме, ако треба МВР да се замешуе за вакви работи...
 
Последно уредено:

EmilijaS

Cat lady
Член од
21 јануари 2016
Мислења
627
Поени од реакции
2.485
Сериозно ти го зборам ова, еве, ти верувам, ајде сега кажи како се справи со тоа?
Можеби кога ќе смениш тоналитет би ти поверувала дека има тронка вистинска загриженост во тебе по овие прашања. До тогаш, си само дел од останатите. И зато те третирам како таков дел пошто активно прајш да ми е тешко да вервам дека има искреност во то шо го пишиш. Од таму не гледам причина да ти кажам како јас се справувам со моите лични проблеми. <3
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Од таму не гледам причина да ти кажам како јас се справувам со моите лични проблеми. <3
Како лични проблеми????? Нели на сите женски тоа им се случувало???????
Сфаќаш дека ова е реалност на сите девојки
Еве ти си се справила, сподели јавно сите да знаат како да се справуваат.
Себична една.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
Како лични проблеми????? Нели на сите женски тоа им се случувало???????


Еве ти си се справила, сподели јавно сите да знаат како да се справуваат.
Себична една.
Kako se spravila?
Mnogu ednostavno, ke ogree sonceto utre pak, ke prodolzi so zivotot, oti ocigledno poveketo ne sfakaat voznemiruvanje na seksualna osnova kako seriozno nesto, dur ne dojde do nesto postrasno i taka.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Нема на што улевајте сите гледајте...ќе имало и јакивидеа од онлуфанс и тикток...
Ања е актерката шо ми е на профил :ROFLMAO: Аватарот шо го спомна де. Океј е. Сите се буниме.
а ок ја помисли за некоја презентерката на еуронјус збореш... голема кет лејди била...сите свиркале и у автобусите и на пешачки...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom