Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 ноември 2020
Мислења
79
Поени од реакции
34
Soto sta vise pokazujes te slike svako ce slikati kao dete si brate stvarno odrasti ovde je tema postavjati strimovi i pomagati ljude,stvarno si vise smesan svaki put kada udjes na forumu samo slike stavjas gluposti.
Автоматски споено мислење:

Stvarno evo ljudi nek kazu kada si dao ljudima jednu listu niko se nece pohvaliti sa tobom jer stavrno odrasti ,vidim na serbijan forumu te odjebali.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja kad sam pisao bar ste se zabavljali,a ovi sto sad dodose sad vam sline do poda.A ljepo sam vam rekao blago onom koji ne vidi a vjeruje i niko ziv da me dozivljava:(
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Soto sta vise pokazujes te slike svako ce slikati kao dete si brate stvarno odrasti ovde je tema postavjati strimovi i pomagati ljude,stvarno si vise smesan svaki put kada udjes na forumu samo slike stavjas gluposti.
Автоматски споено мислење:

Stvarno evo ljudi nek kazu kada si dao ljudima jednu listu niko se nece pohvaliti sa tobom jer stavrno odrasti ,vidim na serbijan forumu te odjebali.
Nemoj tako!
Dobar je Šota!
Meni je jednom u desetom mjesecu 2019 godine Šota poslao 4 liste koje su super radile pola godine!
Šta ga napadaš!! Čovjek možda nema toliko da djeli!
Ovo što pokazuje je da se neko nebi brinuo da on nema šta gledat!
Dobra je volja nekoga da podjeli!
Uvijek svako treba prvo pogledat sebe!
Ne može se svakome ni dati lista jer ima ljudi koji prose da bi uništili a ne gledali!!
 
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
Член од
13 јануари 2021
Мислења
167
Поени од реакции
73
Evo ovde se pocelo naplacivati liste vidite ovog

pozdrav druze jas mozam da ti dadamtakva lista
sako platena free ne
ako sakas
 
Последно уредено од модератор:
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Bas tako,ja sam od Sote tražio listu i pogadjate nisam je dobio,a ima vremena slikati i kaciti slike. Naravno nije dužan nikom slati ali eto čisto da se zna.
Lakše je kopirati link i poslati nego slikati i kaciti slike....moje misljenje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom