Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Momci, covjeka ste ni krivim ni duznim nazvali fasistom, nikom nije palo na pamet da se mozebitno isprica? :toe:
Al' nema veze, bitno da se zabavljamo. :(
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Momci, covjeka ste ni krivim ni duznim nazvali fasistom, nikom nije palo na pamet da se mozebitno isprica? :toe:
Al' nema veze, bitno da se zabavljamo. :(
sta pricas @kljuki, koji momci, @dadoxy je rekao da je fasista onaj koji je napisao onako nesto, i da se nabije nogom u guzicu, :D a ja sam rekao da "pusti" fasizam
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kako rekoh momci, sve pet i sve najbolje, nevezano za clanstvo na ovom ili onom forumu. Doduse, pricao sam o stvarima vezanim za opcu kulturu, ne za iptv, ispricavam se.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Kljuki druzi opusti se , ne moras nas reketirati zbog toga sto sam izjavu u kojoj se razmatraju metode kako da se favorizuje jednu skupinu da bi se drugu onesposobilo nazvao fasistickom pa makar i da sam znao ko ju je izjavio. ;)

Eto izjava je ljudska i za svaku pohvalu .

Btw, ubuduce cu te zamoliti da popijes apaurin prije nego ti nesto repliciram jer si ocito senzibilan kao srna !
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.434
Ja sam ovde od samog pocetka ove teme. Znam koji su clanovi nekad bili aktivni ovde, oni vise i ne ulaze u temi.
Uleteli su ovde kauboji i poceli nekontrolisano da pucaju. Nekad mirno mesto sad je divlji zapad.
Trebalo bi da se osecam kao domacin ali...
Zalosno je kako sada izgleda ova tema, a ona je sve samo nije ono sto treba biti.
Razgledajte forum, ovde je tema:
Tresite tamo zelene koliko vam je volja.
 
Член од
27 јануари 2018
Мислења
40
Поени од реакции
12
Dobra vecer i srekna nova na site. Ovde sum nazalost sporadicno (nemam vreme) i bi sakal da prasam nekoj dali poseduva doblest da mi dodeli edna makedonska lista ili pak alati/instrumenti so koj i jas bi si "organiziral" nesto isklucivo za sopstvena potreba, da ne bi vam smetal ovde od vreme na vreme :)
Sto se odnesuva na alat/instrument ako nekoj ima ínteres i malku vreme, za da me upati malce mozeme i da razgovarame za monitaren nadomest. Izvinete za mojot podolg komentar. Uste ednas golem POZDRAV i ostanete pred se ZDRAVI! Za seto drugo blagodaram odnapred :)
imam nesto sa vise konekcija sa MK kanalima pogledaj u p
Dobra vecer i srekna nova na site. Ovde sum nazalost sporadicno (nemam vreme) i bi sakal da prasam nekoj dali poseduva doblest da mi dodeli edna makedonska lista ili pak alati/instrumenti so koj i jas bi si "organiziral" nesto isklucivo za sopstvena potreba, da ne bi vam smetal ovde od vreme na vreme :)
Sto se odnesuva na alat/instrument ako nekoj ima ínteres i malku vreme, za da me upati malce mozeme i da razgovarame za monitaren nadomest. Izvinete za mojot podolg komentar. Uste ednas golem POZDRAV i ostanete pred se ZDRAVI! Za seto drugo blagodaram odnapred :)
imam nesto sa vise konekcija sa MK kanalima. Pogledaj u pp
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Ljudi,sta ste zapeli za te skenere...:yid: Boze sacuvaj.Pa nikad nisam koristio te skenere i opet imam sve.Sta mislite da su ti skeneri?"Alexa,jednu sa 5000 konekcija,a da je niko nema":lolzz:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kljuki druzi opusti se , ne moras nas reketirati zbog toga sto sam izjavu u kojoj se razmatraju metode kako da se favorizuje jednu skupinu da bi se drugu onesposobilo nazvao fasistickom pa makar i da sam znao ko ju je izjavio. ;)

Eto izjava je ljudska i za svaku pohvalu .

Btw, ubuduce cu te zamoliti da popijes apaurin prije nego ti nesto repliciram jer si ocito senzibilan kao srna !
Bilo bi zaista dobro kad bi rjesenje ove zavrzlame bilo to da ja popijem apaurin, nazalost tome nije tako. Ja nisam nikoga tjerao da izjavi to sto je izjavio, uvrede upucene meni osobno uopce ne uzimam u obzir, ja samo pjenim zbog toga sto se tu napadaju ljudi koji nisu regularno tu, ista stvar bi se desila i na bilo kom drugom forumu, ja ne ovisim niti o cijoj dobroj volji kad postam ove stvari, to ti mogu potvrditi i neki ljudi sa drugih foruma. No obzirom da sam ja po prirodi dvolican, jednostavno zanemari moju konstataciju po tom pitanju.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Bilo bi zaista dobro kad bi rjesenje ove zavrzlame bilo to da ja popijem apaurin, nazalost tome nije tako. Ja nisam nikoga tjerao da izjavi to sto je izjavio, uvrede upucene meni osobno uopce ne uzimam u obzir, ja samo pjenim zbog toga sto se tu napadaju ljudi koji nisu regularno tu, ista stvar bi se desila i na bilo kom drugom forumu, ja ne ovisim niti o cijoj dobroj volji kad postam ove stvari, to ti mogu potvrditi i neki ljudi sa drugih foruma. No obzirom da sam ja po prirodi dvolican, jednostavno zanemari moju konstataciju po tom pitanju.
Obzirom na kompleksnost situacije mislim da bi bilo primjereno da iz istih stopa podneses tuzbu protiv mene zbog povrede ugleda i casti.
Eto tako moj Kljuki pa se vidimo na sudu. :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Da je tebe neko na drugom forumu nazvao kako si ti nazvao neke ovdje, kljuki bi reagirao, kako rekoh, to ti mogu potvrditi neki clanovi doticnih.
Sad, ako ti zelis vjerovati da je ova moja inicijativa ogranicena na odredjene ljude i uperena protiv tebe osobno, jbg, vjeruj sta hoces.
Ja sam kako rekoh clan svih vip foruma na ex-yu forumima, nigdje nisam dosao zato sto sam se laktao kako si me opisao u svom postu. Uvijek cu se zaloziti za ljude koje neko neopravdano jebe, iz tog razloga sam bio na "hladjenju" preko godinu dana na nasim forumima. Iz istog razloga mi mmogu dati ban i na onom fasistickom, srecom, jos ih nisam razjebao u dovoljnoj mjeri.
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
Onda si prvo trebao da skroz istestiraš skener pa da onda o njemu iznosiš javnu ocenu!
Za one koji nemaju nikakav, taj je odličan!
Uostalom , ne radi se ovde o skeneru nego o samom tvom gestu i gestu tebi sličnih.
Ja ne znam u čemu je tvoj problem? Ako si dobio od nekoga skener a onda mu nalaziš manu onda si nezahvalan! Bar iz kurtoazije ćuti..
Eto,čak si i confige za OB pravio, pa podeli ih javno da ljudi isprobaju...Pa kad ti napišu da ne valjaju pitaću te...
A to kako ćeš da se ponašaš, tvoja stvar, ne odredjujem ja...A i ne interesuje me nešto...
Bruder ki te sekira da mu ja mamu maminu ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom