Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 ноември 2018
Мислења
46
Поени од реакции
102
ako stvarno nekom treba dobra lista za ove dane tu sam nek se javi
Prvo da ti čestitam novu 2021 sve naj od srca želim!, sad`da te pitam za pomoć :), našao sam tvoju listu koji si mi dao prije 8 mjeseci, radi na PC, preko svakoga playera, ali neće na tv, možes li se javiti, da mi kažeš u čemu bi mogao biti problem, te dali postoji mogućnost da se to osposobi ;). Hvala
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
Citam i opet jedna te ista ekipa rastura sve javno.Upravo sta je Boki nedugo sapnuo,nasi pojedinci sa vip sekcije to ljepo sa slikama razloze.Upravo ste saznali za novo skeniranje.Pozdrav svima Sretna Nova Godina.
Evo sasareal pozdravlje te Boki i želi ti sve najbolje u 2021
1609512027247.png
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Prvo da ti čestitam novu 2021 sve naj od srca želim!, sad`da te pitam za pomoć :), našao sam tvoju listu koji si mi dao prije 8 mjeseci, radi na PC, preko svakoga playera, ali neće na tv, možes li se javiti, da mi kažeš u čemu bi mogao biti problem, te dali postoji mogućnost da se to osposobi ;). Hvala
imam slican problem,isto lista od zokiniko vise od 10 mjeseci radila na smart tv sada je otvara samo VLC na PC.
cak ni SFVIP Player ne pokrece
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
imam slican problem,isto lista od zokiniko vise od 10 mjeseci radila na smart tv sada je otvara samo VLC na PC.
cak ni SFVIP Player ne pokrece
Probaj na Duplex Iptv.
Автоматски споено мислење:

Pozdrav svima. Ima li neki stalker portal player za Samsung smart Tv ( Tizen).
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom