Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 мај 2020
Мислења
117
Поени од реакции
126
Sad sam na FB naletio na link...Navodno iz Rogaske slatine (SLO) krecu za Petrinju:

Автоматски споено мислење:

Ali nije toliko za zahvale. To jednostavno moramo pomoc. Ljudi smo svi, i svi smo krvavi pod kozom. I komsije su dosli nama sami od sebe. I tako treba da bude zbog same humanosti, ako se vec za granice ove budale ne mogu dogovorit. Neka jih onda brisu i reseno.
 
Последно уредено:
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
vidim da ste svi na bitki..
evo veceras sam na chatu kod rapce na forum u 8....tko mi tamo zatrazi listu od bitke dobice je...
eto malo za novu godinu da se gleda...a i da ljudi malo proćakulaju i druze se...
neka se neljute dsuki,alfa71 i torrente jer nemam vrimena za sve forume.

ps:ne saljite mi poruke na pm u vezi bitke.
Sad ce radit sto posto,doci ce i gazda bitke.Ionako koliko je rekaò to samo testira na client stalkeru.
bitkananeretvi.net:8001/client/
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.423
Поени од реакции
2.871

Ove kucice idu za Petrinjce koliko sam cuo...
dobro je to to je empatija za svoje ljude, samo malo više kad bi i za ove nesretnike koje ubija milicija (od batina) , a uzimaju i pare i telefone ćim kroče is Bosne i Srbije u Cr. Pokušajte i njima pomoći, kod mene ima oko 3000 ljudi, aman , došla je zima, duga i hladna
....................
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
ja sam tu listu sa tim userom mislio pokloniti neki dan onoj nekoj zeMskoj sto je trazila listu , al me bilo strah da nije dugousko dusko pa da se ne navadi :D
Ma to vas malo pali
ja sam tu listu sa tim userom mislio pokloniti neki dan onoj nekoj zeMskoj sto je trazila listu , al me bilo strah da nije dugousko dusko pa da se ne navadi :D
Ma gasi za 5 min doslovce.
Neki ludak taj gazda bitke.
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
117
Поени од реакции
126
dobro je to to je empatija za svoje ljude, samo malo više kad bi i za ove nesretnike koje ubija milicija (od batina) , a uzimaju i pare i telefone ćim kroče is Bosne i Srbije u Cr. Pokušajte i njima pomoći, kod mene ima oko 3000 ljudi, aman , došla je zima, duga i hladna
....................
Za imigrante iskreno receno me ne zanima. Da su dosli sa papirima i uredno se prijavili za status, ni trenutka nebi pomisljao. U biti su imali satore i sve sto treba, al kad sam vidio satore iznutra i ona brda smeca sto ga niti ne sklanjaju izza sebe vec leze u satorima...nemam reci. Koliko smeca ostavljaju kod mene po sumama, kamionima se vozi svaku sedmicu. Da o vikendicama i obijanjima, palenju istih, vrsenje nuzde velike i male po prostorima, krevetima ama svugde. A wc uredan u vikendu sa tus kabinom. Da se potrudi pa kad vec je sila da udje sa sto manje stete, istusira se, pojede, prespava...ide dalje. Nije problem. Pomogao si. Al to sto ostaje izza njih je stvarno sramota. Osobno nisam za to da se njima pomaze, al opet bi pomogao sigurno kad bi naletio na kojeg a da treba pomoc...eto i u Bihacu su zapalili svoj sator, ne dugo nazad. Sad vriste, ladno je, nemamo gde spavat...namerno spalili misleci da ce lakse otic za eu drzave...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom