Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Nakon instalacije SFVIP player-a, prilikom njegovog update, antivirus je pronasao neki file.
Da li je to false ili neko ima sigurniju verziju za download?

Potentially Unwanted Software
Program:Win32/Wacapew.C!ml
file: C:\Program Files\SFVIP-Player-x64\Updater.exe
Nema veze,nije virus...!!!
 

Attachments

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Jednom sam to uradio Gargamelu, pogasio mu sve liste visekonekcijske i to je bio opšti rat s njim tada mada sam se ja u principu samo zezao , nista licno nije bilo :) Ne znam sjecas li se, sta je s tim likom.. ne vidjam ga da pise tu sada ?
kako ga se ne bih secao, ali ne znam sta je s njim
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Jednom sam to uradio Gargamelu, pogasio mu sve liste visekonekcijske i to je bio opšti rat s njim tada mada sam se ja u principu samo zezao , nista licno nije bilo :) Ne znam sjecas li se, sta je s tim likom.. ne vidjam ga da pise tu sada ?
vidjao sma taj nik... ko zna mozda se zaljubio u strumfetu :) :)
 
Член од
26 декември 2020
Мислења
14
Поени од реакции
12
Hvala clanovima foruma na pomoci.:)

Ne znam koliko cete imati strpljenja za sva pitanja koja imam za IPTV. Puno toga mi je nejasno, mada strpljivo prelistavam forum i ucim.

Da ne postoji slucajno neko uputstvo/objasnjenje osnovnih pojmova/programa za pocetnicko koriscenje IPTV?

Ovde ima toliko vrsta linkova/fajlova, opcija za pregled, itd za koje treba traziti objasnjenja. Kako organizujete sve te kanale? Imaju li neki programi za cuvanje favorites?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Statistike pokazuju da je u 2020 primijecen znatan porast iptv znalaca,ja se maknuo sa mjesta nisam,sobom se nemogu pohvalit,ali mogu se pohvalit sto sam bar zemljak @elmu986 ,on ovdje kad udje svi zacute i nadam se da ce uci ovdje i dokazati opet da je naj u ovom svemu i sa SVOJIM znanjem
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Statistike pokazuju da je u 2020 primijecen znatan porast iptv znalaca,ja se maknuo sa mjesta nisam,sobom se nemogu pohvalit,ali mogu se pohvalit sto sam bar zemljak @elmu986 ,on ovdje kad udje svi zacute i nadam se da ce uci ovdje i dokazati opet da je naj u ovom svemu i sa SVOJIM znanjem
E Boga mi je ne zaćutim , ja mu odmah kažem đe si brate Elmu :D
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
postoji li nacin da se "tvpanonica.ddnd.net" gleda na smart tv
meni je otvara jedino VLC Player na PC-u
a nekad je dobro radila na smart tv
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Pozz!
Imo bih jedno pitanje al nadam se da poslije necu dobiti ban.
Ako se ne varam nas admin je jedan od rijetkih koji katolicima nije cestito Bozic, ili ja nisam vidio tu poruku, nista strasno ako nije al bio bi red. Nadam se da necu dobiti ban ako sam primjetio!
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
@elmu986 brate gospodin od coveka tu i tamo ima jos koji da ne nabrajam,da ja pozdravim sve vas redom,jer navratim ponekad u forum kad imam vremena,Pa budite pozdravleni dragi kolege.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom