Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
reci cu samo ovo, ako kupujete smart televizore zbog iptv-a, onda kupujte android smart televizore, jer ce vam sve biti lakse
Автоматски споено мислење:

a, jos bolje je kupiti box, i sa njime sve resiti
 
Член од
21 август 2017
Мислења
158
Поени од реакции
133
a, sta fali tom Azbox Elite HD playeru ;)
Pa kad ga ugasim shutdown, onda ima problem da se ponovo pokrene, plus imam OpenATV 6.2 i taj je isto star image i to znam i plus nakon instaliranje image ostane veoma mala memorija, pa moram da uninstaliram puno stvari i da stopiram sve logove kako bi imao malo memorije da uopshte radi. To je ukratko to shta mu fali, inache on radi, ne radi samo sky de posto taj koristi 64 bit-ni kljuch, a ovaj radi samo do 32.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pa kad ga ugasim shutdown, onda ima problem da se ponovo pokrene, plus imam OpenATV 6.2 i taj je isto star image i to znam i plus nakon instaliranje image ostane veoma mala memorija, pa moram da uninstaliram puno stvari i da stopiram sve logove kako bi imao malo memorije da uopshte radi. To je ukratko to shta mu fali, inache on radi, ne radi samo sky de posto taj koristi 64 bit-ni kljuch, a ovaj radi samo do 32.
sky de se ne moze gledati c linijom (cs)
 
Член од
2 јуни 2018
Мислења
51
Поени од реакции
47
reci cu samo ovo, ako kupujete smart televizore zbog iptv-a, onda kupujte android smart televizore, jer ce vam sve biti lakse
Автоматски споено мислење:

a, jos bolje je kupiti box, i sa njime sve resiti
Tako je prijatelju , ja sam se zaista zafrkao jer sam kupio lg-webos loša podrška a teško pronaći neku m3u stabilnu listu
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
reci cu samo ovo, ako kupujete smart televizore zbog iptv-a, onda kupujte android smart televizore, jer ce vam sve biti lakse
Автоматски споено мислење:

a, jos bolje je kupiti box, i sa njime sve resiti
Tako je,ja sam prvo kupio lg tv sa web os.Poslije android box i prikopčao za lg tv.Još kad se tome doda satelitski resiver ,tri daljinska na stolu.Prije mjesec dana stigao dvb t2 hevc i daj još jedan resiver.Četiti daljinska na stolu,nezna žena za koji da uhvati.Ja popizdio i kupio navi android tv.Sad mir u kući!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom