Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.387
Поени од реакции
2.831
Naravno da može , jedno je mac adresa , a drugo je ID uredjaja .
Автоматски споено мислење:



ID uredjaja ne mozes promijeniti , mac adresu mrezne kartice mozes s ovim alatom

Više je nas zainteresovano kako kod kablovskog operatera koji u principu ima"statičku" IP ("tzv "zakup" adrese koja je mesecima ista),a za pravu statičku traže brdo para??????????Sad kad bi se od te kablovske, koja je de fakto statička nekom emulacijom pretvorila u dinamičku. Kad zoveš kablovskog prov. oni kažu imate dinamičku adresu (u kojoj se IP ne menja po tri meseca) LUDILO. Kod mene nema optike, samo preko kablovske imam 60mbs. kad pogledam ko me sve prati,možda i cia pod drugim imenom, onda uključišVPN (naravno free, koji u svakoj zemlji ima jednu adresu, pa te banuje stalker preko VPN-a) LUDO BURAZERE. Eto ima i toga i to more, zato bolje promena IP-a ili bilo kakav integrisani proxy u OS. Da nema resetovanja rutera-modema, kad upališ ponovo na toj njihovo "dinamičkoj" ostaje stara adresa, znači ne menja se kao kod prave dinamičke
 
Член од
29 декември 2015
Мислења
29
Поени од реакции
1
Pozdrav svima.
Molim ako neko ima Planet sport 1 CRO ili RTS 1 za večerašnju rukometnu utakmicu.
Hvala i lp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom