Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
I sta sad ti oces je zajeban je,da ti nebi slikao mozda.
pa krivo mi kad svi prićate laži... samo ja iskreno kazem..
evo ja tebi mogu slikati art.. meni nije zajeban.. ali meni treba malo više.. ne dvije minute... mogu ti i koji mac dati..
Автоматски споено мислење:

i shvati... meni netreba ništa... stvarno.. nemoraš slikati... stvarno.. imam preko 100 000 makova raznih servera... a ti ako ćeš vjerovati vjeruj ako ne, opet dobro
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
pa krivo mi kad svi prićate laži... samo ja iskreno kazem..
evo ja tebi mogu slikati art.. meni nije zajeban.. ali meni treba malo više.. ne dvije minute... mogu ti i koji mac dati..
Автоматски споено мислење:

i shvati... meni netreba ništa... stvarno.. nemoraš slikati... stvarno.. imam preko 100 000 makova raznih servera... a ti ako ćeš vjerovati vjeruj ako ne, opet dobro
Sta cu sa macom da ga vrtim na gramofon
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Jel moze iz ministre da se izvuče playlst i koi je format? Ili primer pojedinačnog kanala da se gleda preko vlc
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Jel moze iz ministre da se izvuče playlst i koi je format? Ili primer pojedinačnog kanala da se gleda preko vlc
za listu ne znam... pojedinacno moze, pustis odredjeni kanal na sfvip u pozadini upalis http debugger, i vidis koji je link odredjenog kanala, kopiras link u vlc sa sve play_token/om... i gledas......
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
da da stalker. ako znam validan mac dal moze da se pusti ip.port/get.php?user=xxx&pass=xxx mac ili vec kako u nekom takvom formatu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom