Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Не знам због чега се листе постављају јавно да би се уништиле?
Ви што имате те листе а 'оће да их уништите па уништите их без постављања.
Вртите се у круг па све једно те исто.
e, dobro ,nek si im reko, pa da vidimo
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.032
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Jeli se ti samnom salis ili ozbiljno , ako se salis to je neumjesna sala.
Автоматски споено мислење:


Puno mi je drago sto je nestala jer znam ko ih je objavijo i drugi put cu voditi racuna kome cu sta dati
nemozes nista da vodis da kontrolises ili bilo sta u momentu koj das lista nekumu vec nista nezavisi ot tobom.Das ce nekumu drugu ne ovi i ce se desi bas isto .
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
Šteta,ne radi više da, ali mogu reči da je odlično radila. Bez ikakvog zastajkivanja a brzo mijenja kanale. Hvala Vehbos, ali ako nađeš još koju takvu molim te pošalji :).
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@vehbos
ne da mi djavo mira, pa de te pitam,
jesi li ti sam nasao onu visekonekcijsku listu skeniranjem, mozda i jesi, ali kako to, da je na bugarskom forumu objavljena pre nego sto si ti pitao da je podelis
Автоматски споено мислење:

Di pogodi bas mojega :D :D :D
jeste da to nisu slike drimova, ali ...... :D
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
@vehbos
ne da mi djavo mira, pa de te pitam,
jesi li ti sam nasao onu visekonekcijsku listu skeniranjem, mozda i jesi, ali kako to, da je na bugarskom forumu objavljena pre nego sto si ti pitao da je podelis
Автоматски споено мислење:


jeste da to nisu slike drimova, ali ...... :D
Sta trebas.. Sta.. Ja sam je našao i već imam novu.. I sta sad.. Evo ja sam je odobno našao
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.352
C/P
"Ajmo ovako, imaš pauna. Paun ima prekrasno perje, istina da se ponekad šepuri, ali s razlogom. Onda imaš kokoš koja hoće biti paun, pa se okiti njegovim perjem i umisli da je paun, a zapravo je samo okićena kokoš, ali se ona i dalje šepuri poput tri pauna zajedno jer je u svojoj glavi i ona paun. I može se kokoš kititi koliko hoće, i misliti što hoće, i prikazivati se kako hoće, ali je i dalje samo kokoš."
Isto je i s ljudima.
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
@vehbos
ne da mi djavo mira, pa de te pitam,
jesi li ti sam nasao onu visekonekcijsku listu skeniranjem, mozda i jesi, ali kako to, da je na bugarskom forumu objavljena pre nego sto si ti pitao da je podelis
Автоматски споено мислење:

moj drug on nezna naci slovo A u abecedi il azbuki kako god to neko svatio al nisam ni pogledao o kojoj je listi rijec al stojim iza ovog sto sam napisao i bez veze je naveo da je neko objavio listu koju je on podjelio a dobio od nekog a taj neko je budala sto mu je dao
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Evo danas vec ne radi
adres mozes da vidis i sam u brauzer i da promenis
https://euronews-en-p11-cdn.hexaglobe.net/062a97d5b3dde9516d376a63e23c5f4f/5f944932/euronews/euronews-euronews-website-web-responsive-2/ewnsabren_eng.smil/ewnsabren_eng_720p33.m3u8
Автоматски споено мислење:

Sta trebas.. Sta.. Ja sam je našao i već imam novu.. I sta sad.. Evo ja sam je odobno našao
na koj forum si stavil nova lista koja si nasal
 

Kajgana Shop

На врв Bottom