Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
Автоматски споено мислење:

dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
Автоматски споено мислење:

dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
Јас како што видов таа Битка е иста со clientportal, ако сум грешка исто нека ми прати некој тест да се уверам
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
Автоматски споено мислење:

dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
Ma zezaju se ljudi...
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
Автоматски споено мислење:

dobro jutro dali ta lista bitka stvarno postoji il se zezate ako neko ima nek mi baci da se uverim fala
@Fazlija
Nije valjda da sumnjas u slike koje se stavljaju na forumu?
Pa nismo bas toliko neozbiljni. Budi uvjeren da Bitka postoji :)
Pozdrav
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Ne vjeruje čovjek da postoji dok mu je neko ne pošalje..

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
pitanje je da li zna koristiti, dobijo je sve upute, a ni abera???
Автоматски споено мислење:

mnogima,baš mnogima sam mislim pomagao, polovični su uspesi, ljudi uskoče odmah u daj, bez imalo truda da savladaju osnove bez kojih i daj često ništa ne vredi, a nije krčma na mene,sve manje imam volje, a šta sve nisam................................da bih pomogao, znam ja ,više na mail nego drukče, nepoverenje je veliko......................Naravno mnogo su i meni pomagali dobri ljudi!!!!!!
 
Последно уредено:

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Pozdrav trebam valjan nalog za netflix pa ako iko hoce da ustupi,havala unapred.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom