Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.235
Aма како сега вака, па искина против Лутон.
Не се сеќавам да имам пишано нешто такво.

Моето мислење за него е дека има предиспозиции да биде топ стопер, само што нема во главата и се доведува да испадни кловн како прошлиов меч.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.476
Не се сеќавам да имам пишано нешто такво.

Моето мислење за него е дека има предиспозиции да биде топ стопер, само што нема во главата и се доведува да испадни кловн како прошлиов меч.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
Се извинувам, не мислев на тебе конкретно, него општо, за сите, што се понадевавме дека овој може да игра нешто место Линделоф.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.235
Се извинувам, не мислев на тебе конкретно, него општо, за сите, што се понадевавме дека овој може да игра нешто место Линделоф.
И јас сум мислел дека е подобар од Линделоф. Ама против Тотенхем само ми потврди некои сомнежи за него од минатото.

Како што пишав има предиспозиции да биде дефанзивец од висок калибар. Дали од тоа што е често надвор од терените го прави неконстантен, да не носи вистински одлуки не знам стварно...

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
И јас сум мислел дека е подобар од Линделоф.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
Јак репер, да бидеш подобар од Линделоф!
Сега му е мајката да се форсира некој од деците од школата, ионака ајсмен, камиказата и Туанзебе појма немаат! Мислам дека од нив секое дете од подмладок би изиграло подобро! Освен Роксо ако не го реанимираат :D
 
Член од
13 мај 2016
Мислења
493
Поени од реакции
937
После изјавава на Погба, и то во овој ебан момент кај шо ич не треба да гукни било кој од нив...како би го седнал на клупа до крај на договор..бо бо бо.
И онака ништо не игра, барем Фред или Ван Де Бик нека трчаат. Серијата зимоски секако беше без него почната, кај се врати кај си еба мајката.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.476
После изјавава на Погба, и то во овој ебан момент кај шо ич не треба да гукни било кој од нив...како би го седнал на клупа до крај на договор..бо бо бо.
И онака ништо не игра, барем Фред или Ван Де Бик нека трчаат. Серијата зимоски секако беше без него почната, кај се врати кај си еба мајката.
Порано мислев дека намерно го прави тоа, сега сфаќам дека е глуп, ама онака, скроз неинтелигентно суштество. И ме фаќа жал. Исто како кога ке видиш дете со Даунов синдром. Сфаќаш дека е такво ама не по негова вина.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Порано мислев дека намерно го прави тоа, сега сфаќам дека е глуп, ама онака, скроз неинтелигентно суштество. И ме фаќа жал. Исто како кога ке видиш дете со Даунов синдром. Сфаќаш дека е такво ама не по негова вина.
Епа јас кога зборев за грашокот, некои викаа дека без него топка не можеме да пренесеме на туѓа половина! Која корист од тоа, човекот е глуп за сите пари!
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Епа јас кога зборев за грашокот, некои викаа дека без него топка не можеме да пренесеме на туѓа половина! Која корист од тоа, човекот е глуп за сите пари!
Да ти потпишеме цел фан клуб дека беше во право за погба за да се олабајш малку, а и другите да не олабајш? Кога ќе се спомне Погба како на норма да си.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Да ти потпишеме цел фан клуб дека беше во право за погба за да се олабајш малку, а и другите да не олабајш? Кога ќе се спомне Погба како на норма да си.
Доволно е он и празноглавиот ајсмен што ми го уништија ќејфот на гледање на Јунајтед, не ми треба потис! Само барем поќутете малку додека се подзаборави!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кое злато од човек е Рашфорд...
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Се надевам дека детево ќе се вклопи одлично, инаку оди директно во прв тим на десно крило и е слободен за мечот со Њукасл.
Го изгледа видеото? Ако одговорот е да, на што се надеваш?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom