Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Ке го сватам ова како иронично ако не е иронично викни брза помош ке те однесат во Бардовци ако неможеш сам до там.
Автоматски споено мислење:
Hahahaha kolku prosto i pateticno od kaj ti taa informacija deka ne rabotam rabotam imam i kola i? So ve jade vas vie so imate 3 deca nesakajki i rugoba doma
:)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.810
@bijons , оти почнуваш нова реченица со три точки?
... на ист начин зошто ти завршуваш реченица со 4,5 точки!
Prstot mi se zdrvi od skrolanje na postovite na bijons
... јеби га, и мене очите ме болат од твојата латиница, па не се жалам опет те читам!
Го прочитав целиот пост од бијонс и заклучокот е следниот: една вистинска жена не го остава мажот со потечени тестиси и нешто стегнато во гаќите. :pos:
... секогаш читателот дали е книга, дали е колумна било каков подолг текст го памти тоа што го засега и секогаш се смее на тоа што во себе плаче, се надевам дека ќе се најдат вистинските жени и нема да се „чита“ секојдневно „Десанка Шакиќ“, па после Цацко е крив кога се покажува агресивноста!
Омг. Дојде и го бомбардира девојчето со 1000 прашања.
Јас се одјавувам. Нема да читам веќе во темава. Ми се сврте од рефератов.
... „девојЧето“ од 27 години :facepalm: , на таа возраст имаме жени со пород и разведени, а не уште да се мислат со бакнеж и со допири... па кога ќе се секса на 35 години по протокол или по некој ред?
... нечитање книги уште од мала возраст е една од причините да во понатамошниот живот не може да се задржи ниту концентрација ниту да се прочита подолг текс,
И капак на се, Бјонс со километарските постови полни со сликички кои никој нормален не ги чита.
... дефинирај „нормален“, тие што ги интересираат ги читаат, ти не мораш! :neetaka:
 
Последно уредено:
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
... дефинирај „нормален“, тие што ги интересираат ги читаат, ти не мораш! :neetaka:
Никој не ги чита. Дефиниција за нормален е онај што не ги чита постовите на Бјонс.

А јас и да морам не би ги читал.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.810
Никој не ги чита. Дефиниција за нормален е онај што не ги чита постовите на Бјонс.
А јас и да морам не би ги читал.
...види, веќе сум староседелец на форумов, ти ги знам и ЕКСтавро постовите и коментарите и размислувањето, така ништо ново од тебе нит во новиот аконт, ти одговорив од култура, па ти сега си знаеш понатаму,
П.С.
притисни „игнор“ на бијонс (y)
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
...види, веќе сум староседелец на форумов, ти ги знам и ЕКСтавро постовите и коментарите и размислувањето, така ништо ново од тебе нит во новиот аконт, ти одговорив од култура, па ти сега си знаеш понатаму,
П.С.
притисни „игнор“ на бијонс (y)
Зошто би притиснал игнор? Секако не ти ги читам постовите. Не ми треба дугме за да те игнорирам, доволно е здрав разум.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.670
Поени од реакции
38.847
Зошто би притиснал игнор? Секако не ти ги читам постовите. Не ми треба дугме за да те игнорирам, доволно е здрав разум.
Тебе одамна те има напуштено здравиот разум
 
Член од
13 септември 2020
Мислења
48
Поени од реакции
56
Зошто би притиснал игнор? Секако не ти ги читам постовите. Не ми треба дугме за да те игнорирам, доволно е здрав разум.
Друже, сигурно работата не е да стимулира некој како тебе на вакви коментари туку да даде совет кога нешто го знаеш или си сигурен се трудиш што е можно подобро и оопфатливо да го објасниш. Секој пишува колку сака и што сака соодветно на темата. Дали ќе го читаме или не тоа е апсолутно небитно секој за себе. Да не ја оптеретуваме темата понатаму со вакви коментари.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Друже, сигурно работата не е да стимулира некој како тебе на вакви коментари туку да даде совет кога нешто го знаеш или си сигурен се трудиш што е можно подобро и оопфатливо да го објасниш. Секој пишува колку сака и што сака соодветно на темата. Дали ќе го читаме или не тоа е апсолутно небитно секој за себе. Да не ја оптеретуваме темата понатаму со вакви коментари.
Само секунда, да проверам дали некој те праша за совет или предлог.































Не, никој.
 
Член од
13 септември 2020
Мислења
48
Поени од реакции
56
Само секунда, да проверам дали некој те праша за совет или предлог.































Не, никој.
Сигурно, гледам дека од Јули си член а имаш преку 2к мислења сигурно некои од тие биле болни те навеле малку и на нервоза, и на вакво реагирање што донекаде е нормално многу сме на форумот преполни со различни мислења, ставови. Па ова твое реагирање погоре е за ништо поточно реченицата а мојата барем има смисла иако никој не ме праша за да влезам во дуел конверзација со вас во која со задоволство сега изглегувам.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Сигурно, гледам дека од Јули си член а имаш преку 2к мислења сигурно некои од тие биле болни те навеле малку и на нервоза, и на вакво реагирање што донекаде е нормално многу сме на форумот преполни со различни мислења, ставови. Па ова твое реагирање погоре е за ништо поточно реченицата а мојата барем има смисла иако никој не ме праша за да влезам во дуел конверзација со вас во која со задоволство сега изглегувам.
Гледам дека покрај големите познавања од фудбал и македонскиот јазик одлично го владееш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom