Бодибилдинг суплементи

Член од
13 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
44
Ми стигна уште една пратка од iHerb од 28-29 долари без никакви додатни трошкови, значи може да се надминат 25 долари.
Сега нарачав уште една од 33 долари, да видиме што ќе се случи :icon_lol:
Daj kazi sto naraca :)
 
Член од
28 јули 2018
Мислења
119
Поени од реакции
172
Витамини, минерали, ензими, ама само такви што имаат "shipping saver".
Плус имав код со 12% попуст.
Важи тоа shipping saver за Македонија? И дали целосно го покриваат тие транспортот? Пошто на мене кога бирам нешто што има shipping saver повторно ми пишува сума за транспорт во корпа. Инаку мислам дека пратките до 90е се ослободени од царина од почетокот на оваа година.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Важи тоа shipping saver за Македонија? И дали целосно го покриваат тие транспортот? Пошто на мене кога бирам нешто што има shipping saver повторно ми пишува сума за транспорт во корпа. Инаку мислам дека пратките до 90е се ослободени од царина од почетокот на оваа година.
Не целосно, ама доставата е од 1-3 долари.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
Ми стигна уште една пратка од iHerb од 28-29 долари без никакви додатни трошкови, значи може да се надминат 25 долари.
Сега нарачав уште една од 33 долари, да видиме што ќе се случи :icon_lol:
Чек, како 25 долари?
Јас цел живот пазам да не надминaм 50 долари и никогаш немам платено ни данок ни царина (освен тие 160тина денари за отворање на пратката).

Дај тој кодот со 12% ако важи уште :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Чек, како 25 долари?
Јас цел живот пазам да не надминaм 50 долари и никогаш немам платено ни данок ни царина (освен тие 160тина денари за отворање на пратката).

Дај тој кодот со 12% ако важи уште :)
Страв лозје чува :D

Кодот важеше до вчера мислам, ама пробај за секој случај "IHERB12".
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
@Lester Freamon, моментално имаат акција за 24 годишнина, даваат 24% на продуктите од California Gold Nutrition и акцијата ќе важи цел месец септември. Секој ден ќе имаат нови понуди.

 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884


DMAA 1.3 60mg

Не е таа забранетата супстанца што ја имало во стариот jack3d?
Што суплемент е овој?
Се наоѓа низ некои суплементи сеуште, забранета е на амерички пазар ако не се лажам и на европски, али на црн пазар ја има сеуште :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Што суплемент е овој?
Се наоѓа низ некои суплементи сеуште, забранета е на амерички пазар ако не се лажам и на европски, али на црн пазар ја има сеуште :)
Dark Raven Werewolf preworkout.
 
Член од
28 јули 2018
Мислења
119
Поени од реакции
172
Може да има нешто проблем доколку нарачам некој prework од интернет кој што содржи некоја супстанца која е забранета кај нас?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom