Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 мај 2008
Мислења
357
Поени од реакции
99
абе со да се каже челзи се најбоље нема со нели. ливерпоол крај немозе висе фи финалиња сеа му е редот на челзи да земе титула.нели е така?
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Terry и legend, искрено да ви кажам, не ми е мило да го видам Роналдо кај шо плачи, мило ми е само да видам како Џон Тери и Френк Лампард го добиваат сребрениот ќуп од рацете на Мишел Платини!!!! Само то е важно!!!!!!!!!
Ijas se slozuvam so tebe najvazno e peharot da bide na kraj vo nasi race...
 
В

Вори

Гостин
Ke bide bidite sigurni vo toa.Ke ni bide prva titula,i od utre Chelsea ke pocne da ja gradi svojata istorija.Pa posle da ne ni zborat Liverpool i Mancetser kolku tituli imale.pozz
 
F

fantomX

Гостин
Ashley Cole vs. Cristiano Ronaldo

Нема да мрдни педеров утре ако игра Кол!!!!!!!!!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Da isto bese i lani i ovaa godina isto,samo nie sne golem tim i utre ke letaat parcina od manc..Sto mislite vie ke im dademe tri cetri golcina da gi ponizime osobeno toj cirkuzantot Ronaldo sakam da go vidam kako place..Da mi se napuni srceto zosto jas koga placev on se raduvase
Najtragicno e cirkuzant da e najdobar igrac vo vselenata, pa dali imaat oci ovie od FIFA i UEFA i Premier liga da mu dodeluvaat nagradi. Sramota:tapp:

Да да и мене ми е ќеиф да го видам роналдо како плаче и исто така се надевам на победа
Dream dream dream, dream dream dream dream,
Dream dream dream, dream dream dream dream, Luzerpul,
Dream dream dream, dream dream dream dream, Luzerpul!
 
F

fantomX

Гостин
Najtragicno e cirkuzant da e najdobar igrac vo vselenata, pa dali imaat oci ovie od FIFA i UEFA i Premier liga da mu dodeluvaat nagradi. Sramota:tapp:

Dream dream dream, dream dream dream dream,
Dream dream dream, dream dream dream dream, Luzerpul,
Dream dream dream, dream dream dream dream, Luzerpul!
Ashley Cole vs. Cristiano Ronaldo

Нема да мрдни педеров утре ако игра Кол!!!!!!!!!

Чомбе, гледај го клипо и уживај. Овај клип е од скоро време, а не твојо, кај шо Кол бил уште во Арсенал. А тогаш Манчестер и Арсенал не знаеа шо е Премиер Лига од Жозе и ЧЕЛЗИ!!!!:chelsea 2::chelsea 2::chelsea 2::chelsea 2:

А откако ќе го изгледаш, слободно напуштија темаата
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Rado ke ja napustam, duri i so gnasenje go pisam postov, mi se povraka od vasava tema.
Fantomot slobodno neka go izbrise ovoj post!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Не бришам нишо, нека стои, само бидете мирни пошо одам да спијам сеа.
 
В

Вори

Гостин
Chombe nie koga ideme na vasiot FAN KLUB vie odma se lutite i ne navreduvate,zatoa sega patot pod noze i BRISI.OK?:drk:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
На клипот каде Makelele стартува врз Ashley Cole приметете го Avram Grant колку е само ладен со прст не мрднува :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Kako ste momci se spremate za vecer za slavenje...Jas kupiv sampansko,,abe Ashkey ke igra pa svetot neka se prevrti
 
В

Вори

Гостин
I definitvno Cole ke igra.Na webot od Chelsea ne pisuva nisto,a na www.eurosport.com pisuva deka e fit za vecer,taka da ne se sekirajte.Inace se spremam.Dresot,salot,znameto se do mene.pozz
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ќе идат некој на колективното гледање на натпреварот?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom