Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Па да го продадеме Мегваер и да го вратиме Смолинг, што велиш?
Па ја мислам редно е Џонс да добие шанса, нема смисла толку да е дискриминиран тој човек прејак е.Ферги на времето ко роден син го сакаше, рече дека најјак у историјата на клубот ќе е.
Шала на страна, Оле маме му еба на Џонс после киксон со Шефилд, мислам дека една минута нема изиграно од тогаш.

ПС: Лестер губи 2-0 од Евертон, стискајте палци да не се смени работата, 3то место е на минус 3 поени моментално а играме против нив.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Па ја мислам редно е Џонс да добие шанса, нема смисла толку да е дискриминиран тој човек прејак е.Ферги на времето ко роден син го сакаше, рече дека најјак у историјата на клубот ќе е.
Шала на страна, Оле маме му еба на Џонс после киксон со Шефилд, мислам дека една минута нема изиграно од тогаш.

ПС: Лестер губи 2-0 од Евертон, стискајте палци да не се смени работата, 3то место е на минус 3 поени моментално а играме против нив.
Да, ама и со сите победи до крајот вклучувајќи ја таа против Лестер, повторно е потребно уште едно нерешено на Лестер.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Ако ги тепаме сите до крај, само гол разлика би била евентуална пречка.

Инаку Де Геа 10 клин шитови има 3 помалку од првиот, ко за голман што не е светска класа и кикса, не е лошо.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Sto im e fintata na PL sto ne stavile da igrame dve utakmici vo dva dena?
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.527
Поени од реакции
7.116
Таа што требаше на 7ми се менува на 9ти да се игра исти така што требаше да се игра со Палас и Вест Хем на 15ти и 18 треба да се најват кога ќе се играат
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Овие Норвич сега најдоа да се сопкаат и да паѓаат на чело со Тим Крул, со нас коа играа, prime катанаџо играа. Смешки какви баксузи сме, ова само нас често ни се дешава.
Автоматски споено мислење:

Лестер официјално изгубија, -3 од 3то место за сега.
 
Последно уредено:
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Да се направи место за купот !
So brzina na svetlinata itash kon ignor!
Автоматски споено мислење:

ке се помести со Вест Хем, на 19 играме куп со Челзи


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mislev na 13 i na 15 juli so Sautemton i Kristal Palas. Tie ne veruvam deka kje gi menuvaat vekje.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.563
Не одлучува меѓусебен и во ПЛ од сезонава?
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Ако ги тепаме сите до крај, само гол разлика би била евентуална пречка.

Инаку Де Геа 10 клин шитови има 3 помалку од првиот, ко за голман што не е светска класа и кикса, не е лошо.
Бројките не секогаш ја покажуваат комплетната слика. Да сме на јасно, бројките се добри, но киксевите се факт. Неколку пати неговите киксеви не коштале поени.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
So brzina na svetlinata itash kon ignor!
Автоматски споено мислење:


Mislev na 13 i na 15 juli so Sautemton i Kristal Palas. Tie ne veruvam deka kje gi menuvaat vekje.
па изгледа не им е сменет воопшто, уште си стои со ВХ на 18 а куп на 19


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom