Девојка ми/дечко ми сака тројка

Девојка ми/дечко ми сака тројка

  • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште еден дечко.

    Гласови: 54 10,6%
  • Машко сум и сум за тројка со девојка ми и уште една девојка.

    Гласови: 264 51,7%
  • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште еден дечко.

    Гласови: 26 5,1%
  • Женско сум и сум за тројка со дечко ми и со уште една девојка.

    Гласови: 36 7,0%
  • Машко сум и сум против.

    Гласови: 82 16,0%
  • Женско сум и сум против.

    Гласови: 49 9,6%

  • Вкупно гласачи
    511
Член од
12 јуни 2018
Мислења
515
Поени од реакции
569
Дефинитивно не е материјал за жена ма колку и да ти солат памет дека денес сме 21 век, модерно е и тие со такви мисли и желби се по паметни, по модерни итн...
Ако сум бил зацепан во неа веројатно ќе ме повреди и ќе ми го скрши срцето а мојот одговор ќе биде НЕ!
Но во исто време ќе ме полие со студена вода па веројатно ќе почнам да ја преиспитувам нејзината 'љубов' кон мене.
Ако на твојот партнер не му е доволен сексот со тебе, тогаш има сериозен проблем во врската. Шо знам, можеби и навистина да те сака а сепак да бара секс и со други заради зависност од секс, промискуитет итн. но тоа сепак покажува дека тој што го бара тоа има проблем во неговата глава што уште еднаш го потврдува фактот дека не е материјал за брак.
 
Член од
14 март 2020
Мислења
21
Поени од реакции
2
decko od skopje 20 godini spremen za zabava,obozavam zenska dominacija kako fetish mi e i obozavam feet fetish..pisete mi tuka ili vo moj instagram @goodslave20

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
decko od skopje 20 godini spremen za zabava,obozavam zenska dominacija kako fetish mi e i obozavam feet fetish..pisete mi tuka ili vo moj instagram @goodslave20

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ајмо женски изволте, ајмо Добри Славче на узлузи, ајмо навалите. Само полако, придржавајте се мерама, држите дистамцу једна од другу два метара. Ајмо изволте.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.819
Поени од реакции
10.053
Ајмо женски изволте, ајмо Добри Славче на узлузи, ајмо навалите. Само полако, придржавајте се мерама, држите дистамцу једна од другу два метара. Ајмо изволте.
Ti za tebe ili za nego gi vikas zenskite:lolzz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom