Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Vječna je borba dobra i zla.
I vječno tu sam negdje i ja.
Gusar bez broda sred oceana
I samo čekam smiraje dana.

A bijah i zaljubljen tajno.
Trajno i beskrajno.
Mislim da to još tinja
To je ponos i milostinja.

Prebirem po ostatku svijeta
Danas mi ništa ne smeta.
Tek jedna sitnica me plaši
Ta istina u čaši.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
358
Поени од реакции
223
Pozdrav swima dali znate kako mogu da vratim kanal iza 24 sata... Mislim ako postoji to....
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Moze i besplatno ako malku razbiras vo konfiguracii,za sentry isto e i so openbulet da si napravis konfiguracija za stalker.

Прегледај го приврзокот 253696
Bravo ,ubavo sto mu pokaza i dokaza ne samo nemu tuku na site deka "ima dzabe i kod babe"
Samo balkanska rabota "platiš mi 100 eura i nabavim ti"
Na tudj grb saka da zaraboti ili sobira donacii za programerot :pos:
Ja kako totalen amater za ovie raboti pronajdov sam OP i konfig.. a ne pa drugite sto ja razbiraat ovaa materija ili se pravat deka ja razbiraat.
Sega ce bide ,zosto ne gi delam ako najdov besplatno.
Pa zatoa sto on i slicnite na nego ce baraat po 100 evra na drugite forumi ili "sakupljamo donacije za programera" :aplauz:,za programerot 10 evra za nego 90 kao posrednik.
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Eeeee, ako niste "culi" njegov ton pisanja, to je bila sala...Nema smisla sada coveka optuzivat za prodaju i zasluzak. A kraju krajeva i kad bi mislio ozbiljno, svako ima pravo postavit svoju cijenu, nema veze o kakvom poslu se ide. Svatko zna koliko vredi i sta zna.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Vidi ovih Makedonaca sto su se uzjogunili. :D
Pa objavite kad ste frajeri link stalkera tj. sta ste iskenirali s tim confizima. Otvorene nezasticene stalkere :D
Zadat cu vam ja kad dodjem kuci stalker pa ga iskenirajte s tim configom.. hocete al u Marjanovim :D
Ako nemate para da platite kvalitet zadovoljite se s tom buranijom sto izvlaci macove iz otvorenih nebitnih stalkera za nase podrucje ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vidi ovih Makedonaca sto su se uzjogunili. :D
Pa objavite kad ste frajeri link stalkera tj. sta ste iskenirali s tim confizima. Otvorene nezasticene stalkere :D
Zadat cu vam ja kad dodjem kuci stalker pa ga iskenirajte s tim configom.. hocete al u Marjanovim :D
Ako nemate para da platite kvalitet zadovoljite se s tom buranijom sto izvlaci macove iz otvorenih nebitnih stalkera za nase podrucje ;)
Meni 5 dobrih za domacu zadacu da potraje jedan ko i nijedan :pijanco:
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Vidi ovih Makedonaca sto su se uzjogunili. :D
Pa objavite kad ste frajeri link stalkera tj. sta ste iskenirali s tim confizima. Otvorene nezasticene stalkere :D
Zadat cu vam ja kad dodjem kuci stalker pa ga iskenirajte s tim configom.. hocete al u Marjanovim :D
Ako nemate para da platite kvalitet zadovoljite se s tom buranijom sto izvlaci macove iz otvorenih nebitnih stalkera za nase podrucje ;)
Prijatele ova kao kurcenje mu doaga,a so kao vie popametni ste nesto,nesto nekoja Nova rasa ste,vonzemjani,ajde mangupe Pukaj

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom