Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Postovani Buduci Korisnici mozte nam slobodno pisati na e-mail podrska@yugo45.tv
E sad ove ciju su ip adrese iz Njemacke,Austrije,USA itd... zelijo bi da si oni prvo jave :)
Автоматски споено мислење:

Moza nemaju Love da plate ;)
Jesili ti normalan, dali si cuo za zastitu podataka, sta da te neka kako ti kazes budala iz bilo koje ove drzave tuzi na narussvanje i ugrozavanje osobne sigurnosti ili iznosenje podstaka o privatnosti, dali si toga svijestan, predlozi sam marku da te dozivotno banira, radi tvoje sigurnoti
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Strasno kakvih sve budala hoda ovim svijetom i sluzi se internetom. A mislim da ovo nije bio cin dobre volje nego trazenje novih klijenata. Ne da ga treba dozivotno banirati na forumu nego mu iskljuciti i internet :)
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Postovani Buduci Korisnici mozte nam slobodno pisati na e-mail podrska@yugo45.tv
E sad ove ciju su ip adrese iz Njemacke,Austrije,USA itd... zelijo bi da si oni prvo jave :)
Автоматски споено мислење:

Moza nemaju Love da plate ;)
Kolko sam shvatio ti zivis u Austriji i verovatno si cuo za Personendatenschutzgesetz
Samo jedna prijava njima i zalba da si prekrsio Datenschutzgesetz oni se obrate administraciji Kajgane i Kajgana mora da im da tvoje daten ako zele da jos uvek imaju forum i onda si ti brate najebo
Ali nema veze...i ja sam juce gledao tvoju listu i sta? Jel to znaci da moram kupiti listu,pa jbte sto si je onda uopste postavljao ako nismo smeli da je gledamo? Ne razumem

Ah da i jedna pohvala tvoja lista je jedna od boljih listi sto se tice stabilnosti i vod ti je stvarno super
 
Последно уредено:
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
A vas vecina ovde mjesecima dijeli moje ip adrese i ja se nisam ni jednom naljutijo ;) a ip adrese koje su bile to je radi Ljudi koji kao nesto glume i na kraju jedva docekaju neke liste koje traju po 24h.ovde ne ubrajam ljude iz Bosne,HR ,SR,MK,CG. Zato sad gasim listu jer od ovi koji imaju da plate,koji glume da nesto znaju a neznaju nista znaju samo lajati i nista vise. Ja sam pokusao ljudima koji stvarno nemoju mogucnosti dobiti kvalitetnu i dobru listu da gledaju za Bajram pustiti na 48h,kao sto sam pustijo i za Katolicki Bozic i tako i za Provoslavni Bozic...
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Eee… prijatelji moji…
Ovo iznad je znalo da proseta uzduz I popreko celu EX-YU...
vjesto u sebe da sakrije svu mrznju
I pretvori je u BRATSVO I JEDINSTVO!!!;)
:oeoeoe:
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Sada nisam kuci al bas cu da postavim sliku kasnije od sfvipplayera da vidis koliko listi gledam
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
A vas vecina ovde mjesecima dijeli moje ip adrese i ja se nisam ni jednom naljutijo ;) a ip adrese koje su bile to je radi Ljudi koji kao nesto glume i na kraju jedva docekaju neke liste koje traju po 24h.ovde ne ubrajam ljude iz Bosne,HR ,SR,MK,CG. Zato sad gasim listu jer od ovi koji imaju da plate,koji glume da nesto znaju a neznaju nista znaju samo lajati i nista vise. Ja sam pokusao ljudima koji stvarno nemoju mogucnosti dobiti kvalitetnu i dobru listu da gledaju za Bajram pustiti na 48h,kao sto sam pustijo i za Katolicki Bozic i tako i za Provoslavni Bozic...
neka si im reko!!! ja na tvoje mesto bi i obrisao profil :).. ti posteno das listu na nekoliko sati a oni nezahvalni,ne mozes posteno da navuces neko da kupi listu ma bezobrazni su,posteno placas porez,ne krsis ni jedan zakon !!ja sam na tvojoj strani gledao sam tvoju listu 1 dan i vecno sam ti zahvalan.. :)
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Misko eto koliko si jak da gledas sfP a i to ce biti uskoro ugaseno ne radi ljudi koju gledaju nego takvi koji nesto glume... da znte glumiti vi bi sebi nesto sredili a ne cekali 24h pored pc i skenirali liste vi ste jad ,bruka,sramota u stvari kurve bez morala.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
neka si im reko!!! ja na tvoje mesto bi i obrisao profil :).. ti posteno das listu na nekoliko sati a oni nezahvalni,ne mozes posteno da navuces neko da kupi listu ma bezobrazni su,posteno placas porez,ne krsis ni jedan zakon !!ja sam na tvojoj strani gledao sam tvoju listu 1 dan i vecno sam ti zahvalan.. :)
Ne radi se ovde o nikakvoj listi vec o objavljivanju IP adresa, i moja je bila a nedaj boze da mi netko nesto ukrade sa PC, on je odgovoran i bice tuzen, pa neka goni po svome.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
neka si im reko!!! ja na tvoje mesto bi i obrisao profil :).. ti posteno das listu na nekoliko sati a oni nezahvalni,ne mozes posteno da navuces neko da kupi listu ma bezobrazni su,posteno placas porez,ne krsis ni jedan zakon !!ja sam na tvojoj strani gledao sam tvoju listu 1 dan i vecno sam ti zahvalan.. :)
Maki Masala mi imamo toliko fala bogu da mi nije potrebno ovde traziti musterije ;) ali svegami nedo bog da cekam na ove njemacare, i ostale ;) nego sam bas od srca postavijo listu.E sad ko oce da vjeruje ko nece i nemora edeme Briga;;) Sto se tice ti seljaci fora placanja poreza Maki ostavi za sebe i tvoj zivot ;) trebace ti vjerujemi...
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Ne radi se ovde o nikakvoj listi vec o objavljivanju IP adresa, i moja je bila a nedaj boze da mi netko nesto ukrade sa PC, on je odgovoran i bice tuzen, pa neka goni po svome.
i treba da ga tuzimo ja poceo da gledam mucke on hoce da gasi..ja cu da ga tuzim za dusevni bol :)
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
neka si im reko!!! ja na tvoje mesto bi i obrisao profil :).. ti posteno das listu na nekoliko sati a oni nezahvalni,ne mozes posteno da navuces neko da kupi listu ma bezobrazni su,posteno placas porez,ne krsis ni jedan zakon !!ja sam na tvojoj strani gledao sam tvoju listu 1 dan i vecno sam ti zahvalan.. :)
hhahah kome on placa porez,jesi ti napusen niko od njih neplaca ni centa ,pitanje je da li neki legalni placaju poreze a ne ovi divlji sve dok se neuzmijau pare nema zime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom