Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
goni ga u tri PM...trebas ga preko Task Manager iskljucit...sranje od skenera na kvadrat
ja ga malo testirao, ne treba ga preko tm iskljucivati, radi ok kod mene.. jedino kad nadje nesto nece da sacuva vise od dva pogodka... vidim da je majstor koji ga hakovao nije bas odradio posao do kraja...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
ja ga malo testirao, ne treba ga preko tm iskljucivati, radi ok kod mene.. jedino kad nadje nesto nece da sacuva vise od dva pogodka... vidim da je majstor koji ga hakovao nije bas odradio posao do kraja...
Evo i ja isto probao , simpatican alatić ..
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
Samo da Vas pozdravim....
Автоматски споено мислење:

Vidim sve novi nickovi,tko je glavni za liste?
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Mi smo dušo siromasi, al' imamo srca,
Živo srce iz svakog se jada iskoprca.

Mi smo dušo siromasi, al' imamo časti,
Nema straja da će nama iko šta ukrasti.

Mi smo dušo siromasi, mi smo suve smokve,
U gredi smo zabijeni, ka dvi stare brokve.

Mi smo dušo siromasi, al' smo na svom mistu,
Mi imamo našu ljubav, iskrenu i čistu.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ovo za one koji kazu da ne radi. Mada slazem se da jo ob sa 9 unosa i koji vadi i tpken bolji.

IMG-3b4c9da3a6b50528433003960314250f-V.jpg
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
e pa rode nisi ti od juce tu izgleda
crow je to objavio ima 4 godine
Ma taman sam došao kad je taj HOPCUP se prepirao stalno i onda otisao, zanimljiv lik , žao mi je što nije na forumu , no citao sam forum unatrag dosta tako da sam upratio mnogo toga što se događalo.
Автоматски споено мислење:

Ovo za one koji kazu da ne radi. Mada slazem se da jo ob sa 9 unosa i koji vadi i tpken bolji.

Прегледај го приврзокот 250729
Na user pass combo od 62 adrese nakon obrnute 44 kombinacije imaš 32 hitsa, pa radi tako kad si mu zadao combo direktno iz panela :D
 
Последно уредено:
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Ako ima jedna lista sa filmovima bio bi zahvalan. Uzivajte u lijepom i suncanom danu.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ma taman sam došao kad je taj HOPCUP se prepirao stalno i onda otisao, zanimljiv lik , žao mi je što nije na forumu , no citao sam forum unatrag dosta tako da sam upratio mnogo toga što se događalo.
Автоматски споено мислење:


Na user pass combo od 62 adrese nakon obrnute 44 kombinacije imaš 32 hitsa, pa radi tako kad si mu zadao combo direktno iz panela :D
Netacno, treba imati pravi kombo za pravu listu. Da je bio sa panela bilo bi 62 sa 62

A sto se tice sken naveo sam da sam alat samo testirao kako radi, a radi odlicno kao original test od 15€.
Автоматски споено мислење:

5.2.243.156:8880
gotov je!
Автоматски споено мислење:


ovo mož izvaditi i sa motikom za krumpir
Niko nije pricao sta moze ili ne moze nego da orginalni program radi ok.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom