Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ne poredim ga nego je isti taj clan sada brljavio i baljezgao po tom drugom forumu kao i ovde.
Автоматски споено мислење:


Pa dovoljno je bilo da kliknes na moj potpis i sve bi bilo jednostavno jasno.
ти едитирам 2 постови
следниот пат билбордите,,големите слики ставај ги во спојлер

нема да ги едитирам,,,ќе ги бришам постовите
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@master17
jesam li ja onda stobom polemisao, pre vise od jedne decenije, ne secam se vise na kom forumu ?
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
konvertor mag u mu3 ako ko ima link hvala
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Nemam pojma ni ko si ni sta si a ako jesam moguce jer na svim exyu forumima sam prisutan. vise od 20 godina.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Ima li ko da moze da zrtvuje jedan mac za bilo koji server koji izbacuje Welcome to Galaxy ili Welcome to Hitrow

pozdrav i ugodno vece
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Ne poredim ga nego je isti taj clan sada brljavio i baljezgao po tom drugom forumu kao i ovde.
Naravoucenije ako ne zelis donirati niko te i ne tera tako da ne vidim svrhu pisanija doticnog strucnjaka.
A sta cu ja i kako da modifikujem svoj forum to je licno moja stvar i kome se ne svidja nemoj ni da se registruje niti da leprsa i optrcava kao kisa oko kragujevca. :)
Автоматски споено мислење:


Pa dovoljno je bilo da kliknes na moj potpis i sve bi bilo jednostavno jasno.
Ajde cuti ljudska sramoto i,za plejerot na Salezli barse da ti se donira ni pomalku ni povise nego u Bitcoini.I vikas tvoite radovi.Pa na kogo mu trebaat, na eskimite,indijancite.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Opet tuces ko maksim po diviziji, nikakav salezli plejer kod mene nema. To je znak koliko ti poznajes moj forum.
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Mislam deka e satelitski forum,I sto golem k.r imal on alati i taka natamu,so baras pari kako cigan nekoj

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Pa imate link foruma u mom profilu i potpisu i forum i youtube channel
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Pa imate link foruma u mom profilu i potpisu i forum i youtube channel
првпат го гледам овај форум
долго ги посетував
www.exyuteam.com/
Crosat
а вакви форуми,кои сакаа да ги копираат нив имаше многу,....и си останаја со 100 тина членови
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Hehe, pa nije sustina imati 500 000 korisnika foruma koji se jednom registruju i posete forum posle 5 godina.
Na mom forumu je sve drugacije i nije kopija ni jednog drugog foruma. Prvo, pravila su drugacija, postavke foruma i komentari su takodje odvojeni od glavnih tema itd itd... Ali kao sto rekoh kome se ne svidja slobodno neka produzi dalje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom