Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ne, ali stvarno, od kako je ovih playera i mac-ova na netu, i oni po starackim domovima poceli da gledaju iptv, nece da placaju pretplatu nikome :)
a, ako imas satelitsku, sam nadjes c liniju i cepas, prosto da prostije ne moze biti ;)
Svaki da si otvori ovu stranicu i da uzme te pleyere sta ti navodis i ne treba vise nikog da moli ovdje ,a ovi sta su dijelili nek se sada posvete familiji zeni,ljubavnici i tako hahah.Cista uzivancija sad samo zajebancija ,kad stane cemo opet
iptvxtreamcodes.com/free-stbemu-portalmac-01-05-2020/
Автоматски споено мислење:

U nas recimo bez obzira sto imas sve te servere i hiljade kanala opet moras placat pretplatu jer su se monopolisti udruzili i ne mozes nigdje naci internet 50mb/s ispod 20 eura. A za te pare dobijes kod ovih najvecih telecom, telemach itd i sve one glavne tv kanale tako da od usteda na tom nema nista.
Ovo ti znaci dodje ko cista zajebancija. ;)
Pa vecina ima neki placeni paket uz internet ,ja imam ful max tv sa hd kanalima tako da ne ovisim o iptv na crno al ajde malo ono zajebancija al umjereno ne vise ono ko sota da na 5 laptopa se skenira haahhaahah
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Svako srce, koje je u stanju osjetiti veliku bol, u stanju je i činiti dobro.
Prijatan vikend.......
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
U nas recimo bez obzira sto imas sve te servere i hiljade kanala opet moras placat pretplatu jer su se monopolisti udruzili i ne mozes nigdje naci internet 50mb/s ispod 20 eura. A za te pare dobijes kod ovih najvecih telecom, telemach itd i sve one glavne tv kanale tako da od usteda na tom nema nista.
Ovo ti znaci dodje ko cista zajebancija. ;)
brate, i ja placam sbb kablovsku ;) :)
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
U nas recimo bez obzira sto imas sve te servere i hiljade kanala opet moras placat pretplatu jer su se monopolisti udruzili i ne mozes nigdje naci internet 50mb/s ispod 20 eura. A za te pare dobijes kod ovih najvecih telecom, telemach itd i sve one glavne tv kanale tako da od usteda na tom nema nista.
Ovo ti znaci dodje ko cista zajebancija. ;)

ja imam najeftinju optiku u hrvatskoj ( bar mislim ) 138 kuna za brzinu 150 megabita + fiksni telefon
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
stvarno ne razumem ljude koji nesto traze, pored sahbaz i sf playera i macova :confused:
pun je net toga, kakvo skeniranje, kakve gluposti ;)
od kako je toga, i moja tasta od 80 god. pocela da gleda iptv :) (sama nadje mac-ove i cepa serije, samo tako)
kako vas nije sramota :)
Umrla mi punica prosle godine,sta cu sad?
Автоматски споено мислење:

Nas dvojica smo poznati po zajebanciji zato smo i najebali,ako se neznas zajebavat sta ce ti zivot,i ovo sve oko iptv je jedna zajebancija malo se nasalimo ,nekog napalimo pa ttaj 3 dana ne spava i tako u krug.Uvijek najebe onaj ko je alergican na zajebanciju taj puca iznutra :angel:
Evo ja sa zajebancijom dozivio uskoro i 61. Godinu. Pozdrav svima.
Автоматски споено мислење:

ma, jok, covece, gde se ti tu pronadje, govorim uopsteno
Mora da je Bosanac.
Автоматски споено мислење:

za iptv liste i sex nikada nisam placao ;) :)
Ako ima gdje besplatan Puf salji posle Korone odmah adresu.
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
Umrla mi punica prosle godine,sta cu sad?
Автоматски споено мислење:


Evo ja sa zajebancijom dozivio uskoro i 61. Godinu. Pozdrav svima.
Автоматски споено мислење:


Mora da je Bosanac.
Автоматски споено мислење:


Ako ima gdje besplatan Puf salji posle Korone odmah adresu.
Ima u Friedenstr.München
Ulaz je besplatan

Код:
http://iptv-store.ch:8080/get.php?username=uszs4KR4gG&password=g46dSjROyQ&type=m3u_plus&output=ts
 

Kajgana Shop

На врв Bottom