Фото Натпревар #158 Тема: Огледало -> ГЛАСАЊЕ

огледалце, огледалце мое, најдобрата фотка, знаеш ли од кој е?


  • Вкупно гласачи
    43
  • Гласањето е завршено на .

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.033
,,,,samo za edna ili varijanta i trojka,,, :icon_mrgr:
,,, slika/i. de,,, :)
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Glas za @Toto.toto, edinstveniot shto prifati predizvik vo vreme na zagrizenost, i so toa dade pridones vo bar maaalku olabavuvanje na opshtata atmosfera posebno kaj zenskiot pol.

Za razlika od mene toj nemashe potreba da go maskira svoeto vlaknesto, neproporcionalno i nesoodvetno definirano telo so pretenciozni tvrdenja za veshtina koja empiriski ne moze da bide dokazana, bidejkji takvo telo Toto nema.

Vtor favorit sum si jas samiot po urnekot na Acid i Anon, da ne beshe Toto kje glasav za sebe.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
@коцка има боље фотки со огледало, ама и оваа не е лоша. Гласав за неа :P
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.508
Поени од реакции
9.408
Гласав за @bijons ...искрено се двоумев оти ми се допаѓаат фотките на @Dekio7 и на @Acohipmk ...офффф..па и на @Стев...е сега, на коцка коцкичка црнобела фотка не ми направи мерак, ама фаца има убава(y)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
@Acohipmk мој фаворит иако малку текстот ми пречи, ама фотката има душа, колорит, идеја ....и најважно има порака! (y)
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Гласав за @mladen_tifa оваа слика многу пати сум ја видел на мојот ретровизор додека сум возел на изгрејсонце/зајдисонце (што обожавам) но никогаш не ми текнало да сликам, уствари да кажам на совозач да слика :).
 
Член од
11 ноември 2015
Мислења
302
Поени од реакции
118
И јас гласав за @Acohipmk:) Феноменална слика.(y) Навистина доста изразени топли бои. Ги има погодено моментот, аголот, боите... според мене се. @Dekio7 исто така има одлична слика. Направена во „детективски стил“.(y) Покрај овие слики доста интересен впечаток ми оставија и оние на @mladen_tifa (му фалеше само уште малку поголема острина само на огледалото, инаку супер слика;)), потоа на @bijons (чиста класика, гламур и сл.:cool:), а и на @Петра П.:love:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Остави ја;) коцка за мис форумџика...(доста и се нејзе победи)
Јас фотографирам, сестра ми е на огледалецето :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Рачунајте дека јас пак нема да давам тема, гласајте за друг
 
Член од
4 јануари 2020
Мислења
476
Поени од реакции
863
Јас фотографирам, сестра ми е на огледалецето :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Рачунајте дека јас пак нема да давам тема, гласајте за друг
Епа вака мојот глас иде за декио. Иначе коцка и твојата слика ми се свиѓа:) (y)
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
Многу ми е криво што многу убави слики, со минимални корекции можи да бидат топ слики.
Пример, гласав за @Acohipmk и си зедов за слобода буквално 1 минута да ја чепнам во фотошоп. Одма друга слика излегува. Primer 2.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom