Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.373
Поени од реакции
46.743
жена се шминка за себе
да, кога сака да долови сулудни поенти на форум некој , во реалниот живот се шминка за внимание од околината, дали од другарки/колешки, дали од дечко. Шминкање за себе не постои.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
110
Поени од реакции
171
да, кога сака да долови сулудни поенти на форум некој , во реалниот живот се шминка за внимание од околината, дали од другарки/колешки, дали од дечко. Шминкање за себе не постои.
Постои, како не постои. Да ти ја поткрене самодовербата кога не излегуваш од дома и не среќаваш никого. Да си се чуствуваш убаво во своја кожа, тоа е најубавото. Знам дека многу од вас мажите кога сте сами дома ги пробувате шминките на вашите мајки, сестри, сопруги, но и нивните фустани.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.984
Поени од реакции
6.288
Знам дека многу од вас мажите кога сте сами дома ги пробувате шминките на вашите мајки, сестри, сопруги, но и нивните фустани.
Ova e najglupoto nesto sto sum go procital na forumov odkoga sum clen.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
7.730
Поени од реакции
4.999
Постои, како не постои. Да ти ја поткрене самодовербата кога не излегуваш од дома и не среќаваш никого. Да си се чуствуваш убаво во своја кожа, тоа е најубавото. Знам дека многу од вас мажите кога сте сами дома ги пробувате шминките на вашите мајки, сестри, сопруги, но и нивните фустани.
tenor.gif
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Постои, како не постои. Да ти ја поткрене самодовербата кога не излегуваш од дома и не среќаваш никого. Да си се чуствуваш убаво во своја кожа, тоа е најубавото. Знам дека многу од вас мажите кога сте сами дома ги пробувате шминките на вашите мајки, сестри, сопруги, но и нивните фустани.
Пиле мое, тоа така треба да биде! Ама во практика јали јали 10% го прават тоа! Тонусот се крева кога е друга змија на повидок!
Верувај ми, чичо има набутано побаагимити годинки, знам за што лафам.
А за шминките и фустаните на мајките, освен бокица колку си видела такви? Не е ова запад, диши малку!
 
Член од
30 мај 2019
Мислења
68
Поени од реакции
40
Постои, како не постои. Да ти ја поткрене самодовербата кога не излегуваш од дома и не среќаваш никого. Да си се чуствуваш убаво во своја кожа, тоа е најубавото. Знам дека многу од вас мажите кога сте сами дома ги пробувате шминките на вашите мајки, сестри, сопруги, но и нивните фустани.
Poglupo od ova mislenje zdravje
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Ова е битно за темава, зашто не можеме да се сконтаме... ни за деколте ни за шминка....


Ние мажите гледаме цицки и влегуваме у кутијата цицки секс секс цицки

Жената го гледа овој

v1CUOBB.gif

И мозокот и вика He Makes Shit Done !
Овој ќе претепа лопов ако се појави дома, може сам да смени гума од кола, добро ебе, уште да знае да прави ручек, да има диплома, смисол за хумор, да се игра со детето и да не гледа по други цицки. Ако испунува се ова, ќе го избричиме и коса ќе скрати ако тие детаљи не се по укус.

Они мислат на се, жени грешам ли?

И она праќа нудс за да овој нејните цицки ги гледа, кога не е дома, пошто она знае колку му е примитивен мозокот, дека ќе почне другите цицки да ги гледа надвор.

Почнавте ли да контате зашто деколте шминка?
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Ова е битно за темава, зашто не можеме да се сконтаме... ни за деколте ни за шминка....


Ние мажите гледаме цицки и влегуваме у кутијата цицки секс секс цицки


Почнавте ли да контате зашто деколте шминка?
Деколте и шминка се за различна публика, не мешај баби и жаби!
Тутни му на маж добри цицки пред нос, нема да примети дал е шминкана, депилирана, фарбана...
Цицки и газ се за машка публика, шминка, накит и остало е за женска!
Јас две години имам вработена, некна доаѓа жена ми на работа вика види ја оваа колку скап накит и саат има и скап парфем користи!
Јас за две години нит приметив дека има накит и саат нит па што парфем користи, ко нема ич цицки и газ што ќе абам време на глупости ;)
П.С. Не мешам работа и приватен живот, мојт затоа!
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Деколте и шминка се за различна публика, не мешај баби и жаби!
Тутни му на маж добри цицки пред нос, нема да примети дал е шминкана, депилирана, фарбана...
Цицки и газ се за машка публика, шминка, накит и остало е за женска!
Јас две години имам вработена, некна доаѓа жена ми на работа вика види ја оваа колку скап накит и саат има и скап парфем користи!
Јас за две години нит приметив дека има накит и саат нит па што парфем користи, ко нема ич цицки и газ што ќе абам време на глупости ;)
П.С. Не мешам работа и приватен живот, мојт затоа!
Тоа ти зборам, ти две години не си приметил дека она носи накит, пошто нема цицки и газ.

Жена ти приметила.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom