Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 декември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Pozdrav svima!

Moze li mi neko poslati listu u kojoj ima serija "Na granici"?
Hvala unapred!
 
Член од
22 декември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Nisam nasao sve epizode na Daily, YT...Vecinom su izbrisane epizode tamo.
Imao sam jednu listu na kojoj su bile sve epizode i sada je stala.
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
Mislis ili tvrdis da sumljivce ne prati provider sa prometom ? Pa ne mozes navuci par TB surfajuci nikako :) A sve se IP adrese biljeze. U tom sam sektoru ( IT ) tako da to pouzdano znam.
Druga opcija je VPN ( onaj ko se zna njime sluziti i prikriti svoju public IP adresu od svoga prvog spajanja na VPN data centar ) mada ce i oni vrlo brzo biti "legalno" zabranjeni u vecini EU zemalja. Razlog - poznat :)
Kakav crni VPN ako hoce da te nadju ljudi koji drze ili ti prodaju vpn moraju da daju sve informacije koje ih zanimaju tako da je VPN cista glupost to znam jer sam i ja u tom sektoru NEMOZES SE SAKRIT AKO TE TRAZE !!!!!!!
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Kakav crni VPN ako hoce da te nadju ljudi koji drze ili ti prodaju vpn moraju da daju sve informacije koje ih zanimaju tako da je VPN cista glupost to znam jer sam i ja u tom sektoru NEMOZES SE SAKRIT AKO TE TRAZE !!!!!!!
Mozes.. Uzmes pripaid karticu kupiš Internet i surfaš.. Kako će te naći?
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Mozes.. Uzmes pripaid karticu kupiš Internet i surfaš.. Kako će te naći?
Hehe , ljudi moji ja crnjaka skeniranje iptv , ko da provaljujete Pentagon , ako ste sigurni s tim metodama o kojima pisete pokusajte dirnut nesto zesce pa cete vidjet koliko ste nevidljivi u netu ! Da hakeri tako rade davno ih nebi vise ni bilo !
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Hehe , ljudi moji ja crnjaka skeniranje iptv , ko da provaljujete Pentagon , ako ste sigurni s tim metodama o kojima pisete pokusajte dirnut nesto zesce pa cete vidjet koliko ste nevidljivi u netu ! Da hakeri tako rade davno ih nebi vise ni bilo !
Ne samo to. Baci na papir koliko bi to kostalo skidanje par TB podataka ili 1-2TB koristenja IPTV mjesecno :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom