Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
Nerazumijem zasto neki pojedinci stalno verbalno napadaju na Sotu. Sota je uvjek pomagao i dijelijo i liste a i pomagao na drugi nacin uvjek kad je sta zatrebalo. Pored Sote tu je i Zokinko, Saskon, Hopcup, i mnogi drugi (izvinjavam se svim koje nisam spomenu znaju oni koji su) Svi ste vi ljudi velikog srca i duse.
Svaka vama cast.

Shvatite ljudi liste su prolazne, nego ostanite humani jedni prema drugima.
Budimo ljudi i kanimo se vodjenja duela i proglasavanja ko je bolji ko je losiji.
Hvala svim dobrociniteljima koji hoce da pomognu onima koji nisu u stanju da sami sebi nadju listu, ili objasne kako i sta i na koji nacin.
A vama koji necete niko vas za to neokrivljuje.

Sve manje i manje je ljudi dobre duse i srca, a sve vas koji ste voljni pomoci nek Dragi Bog nagradi za sva ljepa dijela i nek vas cuva od svega loseg i podari sve najbolje, puno srece, zdravlja i veselja.
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
Poslat cu ti sad 2 liste koje upravo skeniram sa exyu pa kazi valjaju li ? onako iskreno.... slucajno nabasao na server .. rok do Maj i Mart 2020 a dal ce da traju dotle ne znam

Pozdrav
Salio sam se,zena primila platu pa sam raspolozan :)
Usput te liste ne ferceraju kod mene a za uzvrat poslacu ti 4 :)


Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
mogu potvrditi da naša najbolja domaća platforma za iptv TVVIET ima nova sport i slika je vrhunska kao i što priliči
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
i sve stiglo nama........:pos:..4350 liste........za nase potrebe je pravljen,posteno.....
Jeste glupi pa nije fora u tome sta kome dolazi ti koji traze ce imat sta gledat i nece se vise ovdje klanjat kraljevima samo skenirajte decki radi vam to,kad su glupi sta im izaslo van nije bitno kamo ide hahhah.Jes da je spor uzas taj skener i nalazi samo 1 posto hahahah uzas ali vama dosta.Daj molim te 4300 listi da ih 100 skenira mjesec dana im treba da to nade a ne 23 sata hahah
Автоматски споено мислење:

namerno je tako odradjeno da vidimo sa koje strane curi...i cekali momenat da vidimo ko ce da ga iznese...nista nije lose u tome......;)
Автоматски споено мислење:


u zivotu nijednu listu nisam prodao,niti meni treba ,niti me to zanima......a dali na desetine hiljda ... ja ,darkon,sota i ko zna koliko nas..sta ima u tome lose......i druga stvar to je radjeno za nase potrebe i nismo nikoga terali da iznosi van i javno postavlja.....
Boki 3 alata su vam izasla van ne lupetaj sva su kod mene iako ih ne koristim nista niste namjerno uradili i ovaj zadnji nemozete zatvorit jer je tako napravljen sve zajebete uvijek ,tako je i sa device mac bilo ma sve procuri od vas uvijek.I ne skaci si u usta tamo na sf forumu da vidim sta ces sad uradit po tom pitanju sta si tamo nedugo napisao il imas karakter il nemas il si i ti baba tracara.Sad prekipilo i dotrcali na kajganu spasavat ali finito izaslo vam van.Meni licno to vase netreba
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Jeste glupi pa nije fora u tome sta kome dolazi ti koji traze ce imat sta gledat i nece se vise ovdje klanjat kraljevima samo skenirajte decki radi vam to,kad su glupi sta im izaslo van nije bitno kamo ide hahhah.Jes da je spor uzas taj skener i nalazi samo 1 posto hahahah uzas ali vama dosta.Daj molim te 4300 listi da ih 100 skenira mjesec dana im treba da to nade a ne 23 sata hahah
Lici mi kao da torpedo uradil to dok odmara ot cistanje VIP-a
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Lici mi kao da torpedo uradil to dok odmara ot cistanje VIP-a
Sad cu im ja dokazat da laze boki sad ces vidit nesto samo da poslozim hahahahah,al da ti kazem to je iz 18 stoljeca ahhaahh ma uzas ko stara baba bez zubala
Ma to sporo uzas nista im to ne vredi bacam ja to u smece,bolje da traze liste nego da sa tim skeniraju prije ce nakutit vise listi :pos: :pos:

Автоматски споено мислење:

Lici mi kao da torpedo uradil to dok odmara ot cistanje VIP-a
Mislis slucajno mu poletila metla hhehehe
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
pa šta uradi crni boki , što uništi skener ...

pa nisam ljepše sanjao kako sam iz bešike izašao ko noćas kad sam ubo prvi mac ...ja ko na nekoj livadi , sve mac-ovima prekriveno , slovni, brojni , kud se god okreneš samo mac-ovi ... od tamo neki Boki ide i viče sve ću vas korovom uništiti , trznuh se u strahu i probudih se .... potrčah odmah za laptop kad vidim skener ne radi :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom