Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 декември 2018
Мислења
144
Поени од реакции
315
Vidi se da nemas pojma:pos:Zoki ne prica mnogo ali,za razliku od drugih,kad od njega dobijes listu miran si:)
Sto se foruma tice,takodje veze nemas.Svi clanovi su ljubazni i spremni da pomognu.Ne znam odakle ti ta ideja?Sigurno si jedan od onih sto se registruju na forume samo da bi dobili listu,pa se hvale komsijama:)
Kako se zove forum ? moze link na pp.
pozdrav
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Svi vi koji jos uvjek patite za tom smrdljivom jugoprdijom ste bili ili komunjare ili ste druge cinkarili i uzivali u vlastitom karakteru. Zar neko moze voliti nekoga koje vlastiti narod ubijo, zatvaro ili progonio, za mene nerazumljivo a vi je volite boli me neka s.....
Sva sreca po tebe pa nisi iskusio kako bi prosao u francuskoj da tako nesto kazes naglas protiv svoje drzave.A Jugoslavija se raspala jer nije dovoljno reagovala.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
дајте бе некоја добра листа во ХД да биде и сателитска да има. фала
Тешко дека ќе добиеш, затоа треба сам да си бараш. Тоа што го бараш го има во astra, headend, udpxy. Во овие .ts листи се наоѓа но квалитетот е слаб.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Sva sreca po tebe pa nisi iskusio kako bi prosao u francuskoj da tako nesto kazes naglas protiv svoje drzave.A Jugoslavija se raspala jer nije dovoljno reagovala.
Potrazi dobroga Psihijatra dok ti nije kasno, vi ste reagovali kako ste mogli i dobili pousima, probajte sada idiote, nebi ostali ni tamo gdje ste sada, Bolesnik si i trazi pomoc
 
Член од
16 ноември 2019
Мислења
23
Поени од реакции
56
Dobar dan i fin vikend svim forumasima.
Posle cnog petka, ako moze neko da posalje neku nasu ex-yu listu na PM.
Hvala puno
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Potrazi dobroga Psihijatra dok ti nije kasno, vi ste reagovali kako ste mogli i dobili pousima, probajte sada idiote, nebi ostali ni tamo gdje ste sada, Bolesnik si i trazi pomoc
Ja sam bio ubedjen da si ti normalan covek , a ti si u stvari jedna obicna sovinisticka budaletina!
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Svi vi koji jos uvjek patite za tom smrdljivom jugoprdijom ste bili ili komunjare ili ste druge cinkarili i uzivali u vlastitom karakteru. Zar neko moze voliti nekoga koje vlastiti narod ubijo, zatvaro ili progonio, za mene nerazumljivo a vi je volite boli me neka s.....
za ove reči treba da si banovan, statistički gledano spadaš u retke sejače otrova,za mnogo manje se dobija permanent ban,ovo je flagrantnosejanje mržnje,ne zaslužuješ biti i redovima ove tolerantne zajednice, traži forum sa istomišljenicima, i otkud opet ovi svašta rade
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
za ove reči treba da si banovan, statistički gledano spadaš u retke sejače otrova,za mnogo manje se dobija permanent ban,ovo je flagrantnosejanje mržnje,ne zaslužuješ biti i redovima ove tolerantne zajednice, traži forum sa istomišljenicima, i otkud opet ovi svašta rade
Apsolutno!
Isto tako i oni koji ga podrzavaju!
 
Член од
19 август 2018
Мислења
147
Поени од реакции
499
ne obracaj paznja to su neki starci koj zivot stavil u rupu i sad se secat za neka zemlja koj ne postoj .
Ja u sustini nikad ne ulazim u polemike ,ali tebi- Pifi "Pedofil"- cu rado odgovoriti zbog ovog "starci" elem znamo da si iz Bugarske i zato si ljubomoran na Jugu podseticu te secas li se na sta su bugarke bile spremne za jedno pakovanje zvaka iz juge ili za jeans? (farmerice) ..pa "mladicu" pitaj mamu jeli volela jugoslovenske zvake ili farmerice ..ko zna mozda ti je tata ovde na forumu ...hakuje liste...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom