Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Baš tako, krenuo u osnovnu školu te 1980. godine. Pisao pismo drugu Titu 1979, sa željama za ozdravljenje. Odrastao uz Bijelo Dugme, Štulića, Parni Valjak, Riblju Čorbu i nove valove osamdesetih. Kao dječak obišao Jugu uzduž i poprijeko...
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.346
To je forum na kome ,ako slucajno zatrazis listu, Zoki obrise post pa ako se kojim slucajem pobunis on ti obrise i nalog.
Vidi se da nemas pojma:pos:Zoki ne prica mnogo ali,za razliku od drugih,kad od njega dobijes listu miran si:)
Sto se foruma tice,takodje veze nemas.Svi clanovi su ljubazni i spremni da pomognu.Ne znam odakle ti ta ideja?Sigurno si jedan od onih sto se registruju na forume samo da bi dobili listu,pa se hvale komsijama:)
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
sme li se znati koja ste godista iptviptv, schundo13 i pyrana :)
Prijatelju moj!
U ONOJ drzavi se rodio,odrastao,skolovao,radio,zaradjivao,trosio...Putovao po svijetu ,ponosan na drzavu iz koje dolazim...:ojeaa:

A onda su dosli "oslobodioci",i bezbeli,OSLOBODILI me svega toga.Vrlo uspjesno.:nesumjas:

Pa ti sad racunaj! :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Prijatelju moj!
U ONOJ drzavi se rodio,odrastao,skolovao,radio,zaradjivao,trosio...Putovao po svijetu ,ponosan na drzavu iz koje dolazim...:ojeaa:

A onda su dosli "oslobodioci",i bezbeli,OSLOBODILI me svega toga.Vrlo uspjesno.:nesumjas:

Pa ti sad racunaj! :)
ako sam dobro izracunao, mladji si od mene :)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Последно уредено:
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Dobro, s vremena na vrijeme se malo pomarišemo. Znaš ono kad ganCi sjede u kafani u nekoj jadnoj mahali. Jedu, piju, pjevaju, grle se i ljube ali obavezno na kraju balade se potuku, izbodu ili upucaju jedni druge. I sutradan, kad se otrijezne, opet zajedno u ljubavi...
"Mi smo ljudi Cigani, sudbinom prokleti..." kako bi rekao veliki Džoni
Mislim da ti ovo bas i nije na mestu ali jbga
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Mislim da ti ovo bas i nije na mestu ali jbga
Malo zdravog humora bez namjere da nekoga vrijeđam. (ako si mislio na Rome)
Ako si mislio na narode i narodnosti SFRJ, to je bolna istina. Žalosno je, ali je tako. Ko je kriv? Svi mi na Balkanu. Svi mi koji dozvoljavamo da se preko naših leđa prebijaju neke globalne razmirice. Svi mi koji i danas, u 21. vijeku, ne vidimo dalje od sopstvenog nosa i koji smo ustoličili bagru na tronove i dali im da nas muče i tiho ubijaju. Smatramo se inteligentnim nacijama, a sve smo to sebi sami napravili. Svi mi ovdje imamo isti genom, govorimo istim jezikom (razumijemo se odlično) od Triglava do Gevgelije. Šta je to što nas nasilno razdvaja? Bolesni umovi ljudi koji nam kroje sudbine i koji su nas raselili i još uvijek raseljavaju po cijelom svijetu.
Ratovi su me lično koštali mnogo (ne finansijski nego emotivno). Ali, čovjek je onaj koji zna razdvojiti neljude od ljudi. Mali je broj (hvala Bogu) ovih prvih. Velika je većina ljudi, običnih, iskrenih koji samo brinu kako da prežive.
Veliki pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom